Ako sa tankuje?:)

Príspevok v téme: Ako sa tankuje?:)
kikush92

Ahojte asi to bude zniet ze som uplna krava, ale ako si na benzinke mozem natankovat auto? :D Ja som inak vazne normalna, ale toto som nikdy nerobila, ja sa iba vozim, ale dnes doma nie su rodicia a ja prave musim ist pre nich, len v tom aute uz nie je benzinu vela... Teda pridem na pumpu, dam tam tu hadicu a kolko to mam drzat? :)) A tiez ani neviem ako sa tam plati :D Prosim pomozte :DDD

Maoam

Lost, tebe sa nechce moc nieco pre to urobit, najlepsie by bolo, keby ti vsetko niekto nalial do hlavy alebo to za teba urobil a ty by si uz len cvakol vyhody z toho vyplyvajuce.
Ale s takymto pristupom sa nikam nedostanes, teda nie vpred, lebo vsetko nieco stoji. Namahu, cas, pracu, neistotu, atd.
Sorry za uprimnost.

lost

nie vela, ale servis mam prakticky kazdych 10-15 tisc km ..
tak preferujem bud dialnice, tam sa da nachytat strasne vela km :) hlavne ked idem len tak z nudy niekam na vylet.. alebo cesta do/z prace po dianici tiez dost zozerie km.. denne je to len 100km, ale to sa nazbiera :)
ale slota ma lepsie auta ako mam ja :P
rad by som si skusil tom jeho McLaren :D
mne tie km nevadia.. to mas ako zivot, kazdy den utecie 1 den ;) a mnoho lud ito lutuje, no ja nie.. ak den stoji za to :)

lost

to by chcelo nejaky 1 mesacny test v inej krajine..

jazyk nie je problem..

nie je v USA ci v DE narocnejsi zivot co sa tyka konkurencie a tym padom aj toho, co clovek musi pre presadenie sa vynalozit (energiu, schopnosti, atd) ?

lost

anamarie,nj pravda.

hypoteticky, len tak si predstavme clovek odide niekam.

co potom? :)

byvanie, nejaky prijem a to je vsetko :)