Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Správny jedálny lístok :)

Príspevok v téme: Správny jedálny lístok :)
nikuska101

Ahoje všetci,mám 175 cm a mám 70 kíl.cez leto potrebujem schudnúť na takých 63-65 kíl .Snažím sa už doosť dlho schudnúť tak teraz to chcem už konečne zrealizovať naporiadok.Neviem prečo ale stále mám len depky z toho brucha . Akurát už 3 deň som začala s tým že jem každé 3hodiny chodím na korčule a snažím sa aj cvičiť. Neviete čo mám jesť na ráno a večeru ?:) Je mak kalorický moc ? Dnes som mala na ráno jablko a 2 kúsky makového koláča no neviem či som urobila dpbre. Nemám ponatia čo mám jesť na večeru . ďAKUJEM ZA REAKCIE A ODPOVEDE !:)

marushik

Vieš čo, asi najlepší je obyčajný biely, nie smotanový, ale pozor, ani nízkotučný :)
A keď tak teraz pozerám na môj stôl, tak tu mám pripravený na olovrant smotanový a ešte k tomu pre istotu aj sladký ochutený...no som ukážková chudnúca trúbka, fakt :D

marushik

Ahoj Nikuška,
na raňajky odporúčam vločky, klasika s jogurtom, ovocím, orieškami, alebo kľudne nejaké celozrné pečivo (najlepšie doma upečené ;) so šunkou, syrom/maslom, zeleninou, alebo na ráno si dám aj sladký jogurt s rožkom, aj keď viem že to nie je bohvieako vhodné, ráno si ešte doprajem, lepšie ako o polnoci prehrabávať skrinky a hľadať zdroj cukru :D
Na večeru si môžeš dať polyst. chlebík (pšeničný,ryžový, sojový) s cottage cheeseom a so šunkou (kvalitnou aspon 95% mäska), plus zeleninky koľko chceš, alebo si sprav rybku jemne opečenú na oleji s ryžou/zemiakmi a zase veeeľa zeleniny. Ale dávaj pozor na množstvo prílohy, teda nie že nejesť vôbec, ale tak pomenej. Radšej si prihoď viac zeleniny. Napríklad ja zbožňujem si dať kopec nakrájanej uhorky, pradajky, zelenej cibulky..:)
Hlavne si nedávaj sladké somarinky, to je zabijak...poznám na sebe :D
Držím prsty, ja tiež potrebujem dať dole, avšak trochu viac,cca. 10 kg, zatiaľ sa mi ale nedarí, doprkinka, lebo sa nehýbem. Lemra lenivá...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.