prečo zit

travka

Ja som mal tiež podobné myšlienky ako ty. Nemám priateľov. Nemám prakticky nikoho. Preto som mal myšlienky ako vy (zewa, m,mlk). Pripadám si pri každom menejcenný, v zmysle neviem napríklad tak veľa ako ostatní, neviem pohotovo reagovať atď). m,mlk, ak máš priateľov, teš sa z toho. Ver mi, že nemať nikoho a nevedieť si s nikým udržať nejaký hoci len kamarátsky vzťah, je strašne zlý pocit. Mám pocit že som nikto.

Prepáčte, dúfam že je tento príspevok aspoň trochu k veci :)

m,mlk

majky, to nechápeš, lebo ako sám píšeš, si jeden z tých šťastlivcov, ktorí sú psychicky v pohode a na fóre sú z nudy. Ale keď má niekto depresie, fóbie, alebo rôzne iné psychické poruchy, tak sa na svet pozerá inak. Tieto pliagy neskutočne komplikujú život. To nie je ako vyvrtnutý členok, keď máš hlavu (a to, čo je v nej) v poriadku.
Trvá to pár rokov..

m,mlk

majky, tak veru.
ľudia, ktorí sú na tom ako-tak dobre, tu dávajú rady nešťastníkom, ktoré sú občas aj pozitívne a (podľa mňa) dobré. ale keď sa potom človek sám ocitne na dne, tak žiadna rada nebude dosť dobrá... momentálne môj prípad.. najprv som myslela, že založím tému.. lenže takých už je tu milión... že nevidím, zmysel života, chcem zomrieť a pod... hej, je mi na prd, hrozne, a ostávam tu len preto, že je ťažké to vzdať... a niekoľkým ľuďom by som chýbala... tak tu spamujem v téme niekoho iného... :-/

majkyy111

no ja som sice unudeny a sedim teraz dost len pri kompe lebo mam vytknuty clenok a je to stale opuchnute.. ale aspon som vzdy pozitivny:D ale asi mas pravdu ze toto zrovna nie je forum kde to z danych dovodov moc zije:)

m,mlk

majky, to je asi príčina aj dôsledok tohto fóra.
Niekto zdravý, normálny a optimistický tu nebude chodiť na fóra o zdraví, kde sa riešia problémy, ale bude si užívať život. Takže buď sú tu ľudia negativistickí, nešťastní, chorí, smutní, alebo unudení..

majkyy1111

m,mlk ty si co za kopku nestastia:D na tomto fore je akosi pomerne dost vela negativistickych ludi som si vsimol:D