Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cítim sa na Krámy no meškajú mi ...

Príspevok v téme: Cítim sa na Krámy no meškajú mi ...
Zufalá

Dobrý deň, mám taký to problém... Mám bolesti v podbrušku som precitlivelá a mám zvláštne chute ako stále pred MS, ale MS mi neprišla. Beriem HAK a ani po jej vysadení v obvyklom čase som MS nedostala ... Urobila som si Baby test a bol pozitívny... je možné aby som bola tehotná aj keď užívam tabletky ?? Poradte mi prosím :(

Zufalá

Ďakujem za rady, tabletky beriem už rok, teraz som ich vysadila po dokončení jedného balíčka lebo som mala dostať MS ale neprišla ani tá moja ani tzv. tabletková. Urobila som si ešte jeden test a objavila sa tam slabulinká druhá ružová čiarka.

odpovedam

No ziadna antikoncepcia nechrani na 100%. Ak si tabletky neuzivala spravne, mohla si otehotniet. Pripadne ak si mala hnacku, zvracala si, ak mas metabolicku poruchu a pod. Ale to by si mala vediet ty.

Pre istotu si este zopakuj tehotensky test, tak, ako sa ma spravne robit. Ale ja by som jednoznacne najprv sla za gynekologom.

dedy

zváž, či tu je možnosť otehotnenia, berieš teda HAK? alebo si ju vysadila, lebo presne nerozumiem, no urob si ešte jeden test
ak ju berieš, a užívala si ju správne, ak si tabletky nezabudla vziať, a ak si nezvracala, nehnačkovala, tak by to mal byť len planý poplach
takže ešte jeden test a gynekolog

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cítim sa na Krámy no meškajú mi ... - Fórum - ZDRAVIE.sk