Vas pocit?

AdamKrt

Poucenie:

najskor sa vzdy pytaj, co mu robi dobre, nech to ukaze. Ak nevie, skusaj sama, pripadne sa nechaj navigovat. Co robilo dobre jednemu, nemusi druhy vnimat az tak dobre a naopak.

Slota

Ale ved je to super ked ty partner viprava ako mu to mas robit a naopak.Tomu sa vravi komunikacia pri sexe a dolezita je sexualna komunikacia po sexe.A vobec neny na tom nic ale vobec nic zle

horalka4

rciteniie

DAKUJEM :)MAS PRAVDU,LEN SOM VELMI CITLIVA DOPEKLA,VSETKO SA MA DOTKNE,VCERA SOM SA NEURAZILA,ALE MAXIMALNE TRAPNE SOM SA CITILA...AKO NESCHOPNA PROSTE :(

urcitenie

hORALKA , otazku si polož takto , bola by si radšej keby mu hodiny nerobiš dobre ?
nikto učený z neba nespadol a keď mu to nevyhovuje alebo pri urcitom pohybe to bolo lepsie tak prečo by to nemal povedať, podla mna nemu to trapne vôbec neprišlo ... veď si predstav situaciu že partner by ta oralne uspokojoval a namiesto niekde klitorisu by sa ti jazykom dotykal tam pyštekou( a myslel by si že to je to najlepšie miesto ) , hodiny by si mlčala a tvarila sa ake to je dobre ? veď chcete si dobre tak treba si povedať :P !