Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako dlho vydrzi bez sexu dospely chlap?

fofon

ak ide o to, ako dlho chlap vydrzi bez toho, aby si to urobil, tak to zalezi hlavne na okolnostiach. Ak ide na 4 mesiace na severny pol, tak na to ani nepomysli. Ak ma roboty vyse hlavy a kazdy vecer odpadne skor ako sa mu postavi, rano si minutku nenajde, tak ho to tiez ani nenapadne.
Ale v tom normalnom zivotnom rytme, ked nie je zena po ruke, tak uz po 2-3 dnoch zacne mat tak plne gule, ze treba proste otocit ventilom. A aj ak je zena po ruke, taka mala bokovka s vlastnou rukou tiez nie je na zahodenie ;)

peter z

ja som ešte piateľku ešte nemal vzťahy a závezky ma nelákaju chcem si nechať slobodu a žiť život svojim štýlom

wreck

:))

mysterious, to bola realna prihoda z roku 2005. takze ten dalsi den snivas najma o tom, aby nebol sneh a lietadlo mohlo odletiet a tiez prepocitavas kolko si zarobila na dietach, lebo ved svajciarsko. :)

a vecer po pristati si uz len rada, ze sa zase mas s kym delit o jahodky a o inych plodinach uz moc nesnivas.

ale ako hovorim, to uz je moc moc davno. :(

mysterious

...takze zistujes,ze ten den sa nekonci az tak nudne a ze jahodka je vlastne ceresnicka na torte a vies,ze mozno aj ten druhy nudny den budes myslienkami bludit po nejakej polnohospodarskej plodine s ktorou si to ,,rozdas,, vecer:-)

wreck

mysterious, jasne ze by boli lepsie s niekym. ale tak co sa dalo robit? lezis v hotelovej izbe v cudzom state, vycerpana po neopisatelne nudnom dni, vies, ze ta zajtra caka dalsi taky, a este ta chvilu predtym vlacili po miestnych chlastarnach, lebo ved socializacia, hoci ty nepijes. :)

a kedze jahody si nemozes dopriat len tak s hocikym, a najma nie ked ta doma caka niekto, s kym sa o ne pravidelne delis, tak si ich doprajes sama. a inspiraciou v tej hotelovej izbe ti je film o ich pestovani, zbere a spracovani, pusteny z notebooku. :)

mysterious

..wreck..tak to si si ich musel pekne vychutnat a sam..ale ktovie ci by neboli lepsie,keby si sa mal o ne s kym podelit a rozmyslam co ti pri tom ochutnavani robilo inspiraciu

wreck

mysterious, je vacsia, urcite, ale len relativne. co ak ich mas tak rada, ze si ich doprajes kazdy den, mozno v roznom mnozstve a kvalite? a dalsi den je ta chut uz dost velka na to, aby si si chcela dat zase. a po rokoch ich vies aj s tou slahackou tolko na tom jazyku obracat a vychutnavat si ich, ze sa ti zda akoby si ich nemala aspon tyzden. ;)

kedysi davno som si ich doprial aj v zurichu v hoteli vecer (sam a z cistej misky!), a to som bol prec z domu len 3 dni. ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.