Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Horííí mi pleť, ako ju upokojiť :-( ??

DzanaFX

nnnnnn ja sa liečim na zvýšený androgén, ten mi spôsobuje akné a beriem lieky, pri ktorých mi gynekológ povedal, že ich nemôžem zatiaľ s ničím kombinovať :-( že to budeme liečiť neskôr... Tak musím čakať...Pijem veľa veľa vody a áno je to vnútorný problém, už to bolo dnes na nevydržanie...:-/ ďakujem za rady to s paradajkou skúsim...:-)

nnnnnnn

uf, tu asi " alkoholove" pletove vody nepomozu, najlepsie ti poradi kozna lekarka ale tento problem treba liecit urcite najskor z vnutra..ale poradim ti ak mas taky velky probem s akne, tak skus pit vela, vela cistej vody, aspon 2 litre denne, nasledne si odkroj koliecko paradajky a potri si tou stavou tvar na 10 minut nechaj posobit a oplachni, raz za den. mozno pouzivas aj nespravnu kozmetiku je mozne, ze teplotu mas! ak je to take vazne tak necakaj a zajtra rano chod ku koznej co najskor ako sa da! zdravie je len jedno

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Horííí mi pleť, ako ju upokojiť :-( ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk