Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farma - falošní ako my všetci

Príspevok v téme: Farma - falošní ako my všetci
Farma

Pozrela som si pár dielov Farmy na Markíze. Aj keď všetci na takéto formáty nadávajú, predsa len ich pozerá dosť divákov. Mám pocit, že takí, ako tí farmári, sme my všetci v našom každodennom živote. Tiež len kritizujeme iných,útočíme, ohovárame, intrigujeme, svoje nedostatky si nepriznáme a viny a chyby vidíme iba na tých druhých. A hoci relácie ako Farma pokladáme mnohí za brak, predsa len nám nastavujú zrkadlo a mohli by sme si z nich vziať ponaučenie.

sindri

Vemeno,
asi máš pravdu a teraz ma tak napadlo, ani Mojsejová by určite nebola taka sledovaná celebrita, kebyže sa nevyjadruje tak vulgárne a neperlí o dusu:)

Vemeno

sindri,

tiez to nepozeram, ale o to tam prave asi ide. Keby tam boli vsetci mili, dobri a prijemni na seba a stale pracovali, tak by to nikto nepozeral.

sindri

Tiež veľmi nepozerám také veci ako je Farma, Hotel Paradise alebo Geisenovci, lebo na takéto kraviny nemám čas, no ten by sa aj našiel,ale skôr nemám chuť aj keď v konečnom dôsledku máš pravdu, všetci sme taký, len nechápem aké ponaučenie z toho pre teba vyplýva?Je to tam zberba debilov a to soms a vyjadril ešte slušne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farma - falošní ako my všetci - Fórum - ZDRAVIE.sk