Srvatkovy protein

Príspevok v téme: Srvatkovy protein
dive_maky

ahojte, chcem kupit mojmu priatelovi ako darcek srvatkovy protein - koncentrat, pretoze ho casto spominal. Nevyznam sa vsak vobec v znackach atd, tak sa chcem opytat ci mi nemozte niekto poradit ktory online obchod je spolahlivy pripadne ktory konkretny produkt by mohol vyhovovat. Dolezite je aby to bol koncentrat. Tak dakujem..

ela_g1

ja používam už velmi dlho protein z tejto stránky gymbeam.sk + aj proteinové palacinky :))) uplne je to suepr pocit na duši si dať niečo take fajne :) overený a top čokoládový a vanilkový ostatné sa mi zdajú umelé chute :) ale ked prefujreš a maš rada nejaku prichuť tak si kup :)

odpovedam

na zaklade coho tvrdis, ze je to chemia? dlhodobo pouzivam vyrobky od nich a su velmi dobre. Vies vobec, co to je? lebo extrakt nie je ziadna chemia. a reklamu si robi ako nepoctivy biznis, tak aj poctivy. Len ma zaraza, ake rezolutne vyhlasenia davas o niecom, co nemas ani overene.

Zoltan123

Odpovedam hej ako kto uveri tamtej reklame fajn kazdy samozrejme usudi co a ako a neskor zisti moze ale aj nemusi