Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?

Príspevok v téme: Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?
anonymkacolett

Ahojte :) ako tak sledujem, každým dňom je viac a viac umelých báb, umelé prsia, vlasy , nechty, umelé opálenie, pery napichané, obočie , atd... mne je z toho zle, áno veľmi rada by som bola keby mám väčšie prsia, dlhšie a hustejšie vlasy, ale nebola by som to ja! Keď niekto si dá spraviť len tie vlasy, pery, prsia, ešte je to fajn, ale keď vidím tie baby, ktoré už majú všetko, je mi z toho zle... aký názor máte na to vy?

danielaaa

Ja sa malujem, nemyslim si ze to nutne potrebujem, alebo ze som skareda, prave naopak aj ked sa moj chlap vedla mna zobudi je celkom spokojny, ale kazdy sa citi dobre inak, ja ked som namalovana a niekto ked ma urobene pery, vlasy, prsia, kazdeho osobna vec si myslim....

parazitik

ja sa tiez nemalujem, vlasy mam svoje po zadok, ale ja to ani nepotrebujem :) preto mi pride pokrytecke, keby som teraz odsudzovala vsetky "vylepsene" baby, lebo mnohe bez toho vyzeraju, no skratka, nie prilis atraktivne. a kazda zena, ak neni teda muzatka alebo co, chce byt aspon trochu za peknu. cize, mozno v rannej mladosti trpela komplexmi ked bola skarede kacatko, tak v dospelosti tomu mohla zacat pomahat (farbenim, malovanim, niektore aj plastikou). a tie co sa nemusite malovat, tak nechapem, ako vam take baby mozu vadit. ved vy sa vedla chlapa zobudite stale s rovnako peknou tvarou, kdezto oni kolke "bez" obocia, mihalnic... nesudte, aby ste neboli sudeni, svata pravda

anonymkacolett

GoFruit :) mne zas rastú veľmi pomaly, a tebe zrejme oveľa rýchlejšie ako mne , tak to už je niečo iné :)

alenka_maxova - krásne si to napísala :) hlavne sa mi páči tá posledná veta! :)

alenka_maxova

anonymkacolett, nepochopila si podstatu mojho prispevku... :) Ano, pre teba a pre mna je to uplne chore, kdezto pre tieto baby je cely svet sa pekne obliect, pripnut si klipsnami pramienky vlasov (tie moje kamosky to tak robia), nalepit mihalnice a pacit sa. Preto im to neberiem a snazim sa ich chapat...Je to ich zivot, my predsa take byt nemusime, nie? Za tym, co robia sa skryva nieco hlbsie ako len potreba sa skraslit. Preto neodsudzujem nikoho, na kom vidim, ze si "umelinami" zakryva velmi hlboke rany na dusi :)

GoFruit

Beskyd GoFruit je vydatá a má malé bábätko.
Anonymkacolette no jo, to bolo v amoku, ale neľutujem to. Mne vlasy dobre rastú, a myslím že sa sama sebe páčim viac teraz, manžel sa ale hneval. A chlapi dobre reagujú....:)

anonymkacolett

GoFruit
Vau, obdivujem ťa, že si si vlasy ostrihala, ja som mala vlasy po pás, potom som si to tak ostrihala, že neboli ani po ramená a doteraz to lutujem...

GoFruit

Bez s nemalujem sa, nefarbim si nič, nelakujem si nič, mám všetko svoje prirodzené, vlasy som mala po pás a raz ráno pred pár mesiacmi som dá zobudila ráno a ostrihala sa po ramená. Ešte som nestihla ísť ku kadernikovi aby mi z toho niečo spravil.