Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?

Príspevok v téme: Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ?
anonymkacolett

Ahojte :) ako tak sledujem, každým dňom je viac a viac umelých báb, umelé prsia, vlasy , nechty, umelé opálenie, pery napichané, obočie , atd... mne je z toho zle, áno veľmi rada by som bola keby mám väčšie prsia, dlhšie a hustejšie vlasy, ale nebola by som to ja! Keď niekto si dá spraviť len tie vlasy, pery, prsia, ešte je to fajn, ale keď vidím tie baby, ktoré už majú všetko, je mi z toho zle... aký názor máte na to vy?

m,mlk

anonymkacolett, čo ťa tak rozčuľuje na tom, ak to vyzerá umelo?
sú ľudia, ktorí sú celí umelí, sú ľudia, ktorí sú celí prirodzení a sú ľudia medzi tým. Niekto tým "umelým" závidí, iný ich obdivuje, niekto ich ohovára, iný ich súdi. Avšak každý súd vypovedá len o človeku, kto tento súd vynesie, nie o osobe, ktorá je objektom súdenia.
Sú ľudia, ktorým sa aj kompletne umelé dievčatá páčia. Aj keď vyzerajú umelo. Nie sú za to menejcenné ani tie dievčatá, ani tí, ktorým sa páčia.

anonymkacolett

Je rozdiel, keď si dá niekto umelé vlasy, ktoré vyzerajú prirodzene a sú napr po pás, a keď si niekto dá pár pramienkov po zadok ...

anonymkacolett

GoFruit
Tu nieje myslené, že či skrášľuješ, ale o plastiky, umelé vlasy atd, to ako pridal príspevok maros - topky

Leela333

TaraRA: To je možno jej subjektívny pocit, ale myslím, že keď žena vie zhodnotiť, čo na nej vyzerá pekne, tak sa o nej nedá povedať, že by bola "pipka" ;-) Ale keď to preženie alebo jej to jednoducho nevyjde...
Napríklad tie umelé vlasy. Baba má svoje po plecia a ona si pripne umelé vlasy takmer po pás :-D Veď je to smiešne. Tým chcem povedať, že treba vedieť objektívne zhodnotiť, či to naozaj vyzerá dobre alebo si len o sebe myslíme, že to na nás vyzerá dobre ;-)

TaraRA

Leela333: Samozrejme všade existujú hraničné prípady,ale napísať na ženu,ktorá sa o seba stará,jemne sa maľuje,farbí si vlasy stará sa o svoje telo,že je pipka tak to je tak trošku na hlavu:))))

Leela333

TaraRA: Neviem ako Tina, ale ja poznám ženy, čo si farbením totálne zničili vlasy a vyzerajú strašne. Mne je to fuk, čo si ženy robia so sebou, ale musíš uznať, že niektoré sa tak zhovadia, že to už pekné nie je. Ale veď, je to každého osobná vec...

TaraRA

Ľudia v prvom rade si uvedomte,že doba pokročila a žijeme v 21 storočí..a keď niekto akože napíše ako tinawolfova ,že ženy ktoré si farbia vlasy sú pipiny k tomu NEMÁM,čo dodať len krútim hlavou,rozumiem,že niekomu sa nepáčia plastické operácie a odsudzuje to,ale aby jedna žena napísala na inú že ak si farbí vlasy tak je pipina tak nad tým sa mi fakt pozastavuje rozume...To aby sme si nefarbili vlasy,neholili sa,a nechali si ,,bajúzky,, nad perou..len potom sa milé ženy nejedujte ak sa Váš partner/manžel otáča sa ženami,ktoré sú pekne a vkusne upravené a nakoniec Vás za takú ženu vymení...nechcela som sa zapájať do diskusie ale nedalo mi to...

tinawolfova

GoFruit- malovanie sa, farbenie vlasov, umele nechty atd atd je vsetko umele. ked tak tie zeny robia vyzeraju ako pipky, fifleny a to je fakt desne. take slecny mi strasne vadia a to vobec nie zo zavisti pretoze i ked sa nemalujem a nemam vsetko stopercentne upravene tak podla reci kamaratov a okolia vyzeram sto krat lepsie ako spominane takzvane fifleny :)
tetovanie a pierc mi nevadi, ak to vyzeraju fajn tak bez reci :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Umelé bábiky, aj ty si jedna z nich ? - Fórum - ZDRAVIE.sk