Kolko sex.partnerov je uz vela?

Estet

A ja ma 40 a mal som iba jednu - moju manzelku a aj ona iba mna a sme uplne spokojni a lubime sa stale moc. Praveze moji kamarati co vystriedali vela sexulanych partneriek sa maju problem ustalit v jednom vztahu. Clovek by sa nemal snazit moc striedat, ale si to velmi dobre rozmysliet s kym sa vyspi, lebo inak si degraduje hodnoty v sebe.

teniska85

to už sa ako človek musí nudiť aby toto riešil? Ja som mala troch-vrátane svojho zákonitého, on mal 5. No a? Tvoj partner mal viac sexuálnych partneriek, ty tiež, tak načo to riešiť, ak ste spolu spokojní? Je úplne jedno, koľko ich mal pred Tebou, je to normálny zdravý mladý chlap. Vždy je to lepšie, ako keby nemal, žiadnu - poznám nie jedného chlap, čo potom skúšal, aj keď bol ženatý, lebo mal pocit, že niečo zmeškal. Ženy detto. Vo vzťahu by mali byť fakt dôležitejšie iné veci-láska, porozumenie, spoločné plány do budúcnosti-a nie zožieranie sa minulosťou.

dumbierka

Nie,:D zacala som v 15tich :D ziadna slava , viem ale to bol moj prvy vztah a trval rok aj 10mesiacov.Takze v 17 som skoncila vztah.Ten zvysok som stihla za rok :O..

alchemist nato kolko mas rokov to beries dobre.:))

alchemist

ja mam 27 a nemal som zatial ziadnu xesualnu partnerku :D ziadna ma nechce :D
zeny z celeho vesmiru sa dohodli, ze kaslu na mna :D