PMS? pomozte prosim

Príspevok v téme: PMS? pomozte prosim
nada

menstruaciu mam viac menej v pravidelnych cykloch, v rozmedzi 28-35 dni, na gynekologii som bola na preventivnej prehliadke pred vianocami a vsetko je v poriadku, lekarka povedala ze vzhladom na moj vek (16) je ten cyklus OK
moj problem je teraz taky, ze tento utorok je 28. den cize od vtedy mozem cakat menstruaciu, dnes je sobota 32. den a stale nic... to ma netrapi, problem je ten, ze od pondelka mam bolesti brucha, presne tak ako zvyknem mam pred mens. a citim sa tak zvlastne...predtym sa mi stalo ze som mala bolesti a o den som menst. dostala, no teraz stale nic...
myslite si ze je to v poriadku?

nada

ahoj ajja, moze byt ze som bola prechladena ale uz je to OK, pri bolestiach mi pomaha panadol femina, do 10 minut su bolesti prec...

ajja

Cau Nada, teraz ti radit uz netreba, tvoj cyklus bol aj teraz v norme. Mozno si bola prechladnuta, typujem podla tych bolesti. Vtedy si lahni na nieco teple, napr. elektricku podusku.

miška

Neviem ti povedať,ale niečo tam v poriadku nebude.Ak sa ti po tych predmenštruačních bolestiach ani o 2-3dni neobjaví tak skus ísť za gynekologom.Môže to byť aj stoho,že si schudla,alebo to môžu robiť aj niejake lieky ked berieš,alebo si brala.Ale radšej chod za gynekologom ,ja by som išla.