Nábytok do detskej izby

amelianov1117

Dakujem vam vsetkym za rady a tipy, asi to tak nakoniec spravime, ze kupime normalnu postel uz :) zide sa to

tekvicka-micka

presne tak sme to aj my riešili, ako hovoria baby. nabehli sme do sconta pre postielku, no nakoniec sme tiež odchádzali už s klasickou :D

stylelucky

To tiez zalezi Frantiska od okolnosti. Niekedy maju zlavu aj na taky nabytok, ktory treba objednat. Proste treba sledovat ich stranku a tam sa dozvies vsetko, alebo ich fb.

Myslim si, ze je lepsie hned kupit vacsiu postel Amelianov, ako za par rokov riesit, ze malej je uz mala postel a treba ju vymenit. Moj osobny nazor, ja by som to isto riesila vacsou postelou.

amelianov1117

Ahojte zienky, chcem sa spytat, kupovali ste do detskej izbicky rovno velku postel? do teraz bola mala s nami, no ma 2 rocky, a nevieme ako postupovat dalej, ci sa to vyplati :)

nadka38

Ako neviem, mozno som nejaka divna ale nemyslim si, ze v ikei je dobra kvalita... My sice este detsku izbu zariadenu nemame ale aj to casom pride...:) No co sa tyka ostatneho nabytku, ktory mame v dome, tak vacsinu mame z Albera... Nam sa u nich najviac pacil nabytok a po rokoch mozem povedat, ze je aj kvalitny... Uz nejake roky s nami prezil...:)

FrantiskaMokra

hmm, tak to je super...aspon budem vediet, ze niekedy je lepsie pockat na zlavy a az potom kupit...a mavaju iba skladovy tovar v akcii alebo aj taky, ktory je potrebne objednat?..

sme fit

My sme deťom zariadili v Kika a Ikea. Plus nádstavce a zásuvná posteľ na mieru kvôli úložnému priestoru a priestoru v izbe, nech ho nezaberú skrine a postele. Hľadali sme čo najlepšiu kvalitu za čo najmenšiu cenu :) Máme tri deti, takže na všetkom sme sa snažili ušetriť. Tu bývajú dobré zľavové kupóny aj do vyššie spomínaných obchodov: www.kodino.com Teraz máme jednu poschodovú posteľ pod ňou zásuvnú, tri stolíky so stoličkami, skrine a poličky. Keď nie sú lenivý zasunúť spodnú posteľ, tak je tam fakt dosť miesta :)

stylelucky

Da sa povedat Frantiska, ze stale maju nejake akcie. Niekedy su postele v zlave, inokedy zase sedacky a teraz tusim maju nejake aj na kuchynske linky ale to som si neni uplne ista, ci to este stale plati.