Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zinok?zlé učinky?

vsevedka

Zinoook, brat menej no to urcite nie, ,MedPharma ma zinok len 15 mg a to je malo a este by si si chcela davky znizit, to by vobec potom neucinkolval

a padanie vlasov zo zinku nie je, naopak pomaha, ja sama si doplnam zinok, pretoze mi tiez zvyknu padat vlasy a nechcem sa ich vzdat, mam ich dlhsie a tak moc ani nestriham

mne pomaha zinok a tablety panthenol a serum proti padaniu vlasov od Vichy, obcas mi kozna napise aminokyseliny, tie sa beru v kurach, takze Methionin(aminokyselina potrena pre spravny rast vlasov) beriem vzdy aspon 2 x rocne

vlasky by ti padali aj keby si ten zinok nebrala, je to proste nahoda a ty si myslis, ze to mas z toho doplnku

na padanie vlasov ma ale velky vplyv aj stres a rocne obdobie-teraz na jar vypadavaju ovela viac, rovnako potom este aj na jesen

skus pit aj zihlavovy caj a odvarom zo zihlavy si oplachni vlasi po umyti

Zinoook

mam 20 rokov a meriam 162 cm a vážík 60 kg každí deň beriem 1 tabletu.
od MedPharma Zinok
-odkaz odstránený-
skúsim brať menej ???

RNG

Su ludia, co sa predavkuju aj 75 mg zinku, najma ked ho pouzivaju pravidelne a dlho, a maju nizku telesnu vahu. Bezne neodporucam viac, nez 50 mg pravidelne na vahu 70 kg, co je priemerna dospela vaha. Ale povodna odporucena denna davka 15 mg je pre mnohych nedostatocna, takze doplnanie tu ma zmysel

Maros75

Príznaky pri prebytku
Pri predávkovaní dochádza k toxickému pôsobeniu zinku. Za mimoriadne vysoký príjem sa považuje 150 mg denne. K tomu môže dôjsť pri nekontrolovanom prijímaní doplnkov, ale aj pri konzervovaní potravín v pozinkovaných konzervách. Pri akútnych otravách zinkom dochádza k tráviacim ťažkostiam, pri chronických otravách k poruchám koordinácie svalov, k zlyhávaniu obličiek, chudokrvnosti a ďalším chorobám.

dobra vila

Urcite nie...zinok je beznym doplnkom, ktory je na uzitok, nie na skodu. Ani keby si brala vyssiu davku, napriklad 2 tablety denne, by ti to nemalo nic sposobit (ale ma sa brat jedna). To si si kupila normalny zinok???
Od toho to isto nemas.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zinok?zlé učinky? - Fórum - ZDRAVIE.sk