Laska a sloboda...Aky mate nazor?

doubledog

to je skor problem toho, ze ludia si lasku zamienaju s nutkavou psychickou ci fyzickou zavislostou na inej osobe.

to akokeby niekto tvrdil, ze jedlo cloveka nici, devastuje a obmedzuje, a myslel pritom na bulimicky.

Lumik

neviem ci to doubledog myslel takto ale mne sa tiez zda, ze cim silnejsia laska, tym menej slobodni su zainteresovani

anjelik

Keby ľudia skutočne vedeli, čo láska je, nepotrebovali by o nej toľko rozprávať. ;o)
Boli by láskou a nemuseli by druhým ukazovať..aha, ja ju v sebe mám a je to toto a toto. :o)))
Príjemne napísaný článok, vzletné myšlienky a kto má potrebu, môže sa aj zamyslieť..;o))

doubledog

ja s nim vobec nesuhlasim
laska ma vzdy nejaku formu, v ktorej sa vyvija
a taketo vseobecne reci o slobode su typicke pre nestalych ludi, ktori pred problemami vo vztahoch utekaju.

Šejla

tak prinajmenšom podľa tvojich príspevkov vidno, že máš pekný a závideniahodný vzťah a to svedčí o istej zrelosti.
Áno, viem, ako si to myslela, ale tak ono to v ľuďoch je, len je to zakopané kadejakým svinstvom a jediný spôsob, ako to v nich aktivovať je ten, že im ukážem, že som si toho vedomá aj napriek tomu, že oni sami nie:D

alenka_maxova

ojooj, ja sama som este dietatko, ja sa musim este vela ucit ;) Ale istotne si pochopila ako som to myslela.
A akurat mi napadlo, ze je dobre, ked su tu sami blazni, aspon mam vyplneny cas medzi 22 a 23 hodinou :D

alenka_maxova

sejla, no to neviem kde zijes :D Aby kazdy takto premyslal? Potom by tu vymrelo tristvrte ludi na fore! Nemalo by sa o com pisat, lebo vsetci by boli so vztahmi spokojni...Ziadne temy v style - "neviem ci ho lubim", "ziarlim na priatela", "zas ma oklamal" a podobne :D