Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochotné ORL ambulancie v Košiciach - problém s ušami

Príspevok v téme: Ochotné ORL ambulancie v Košiciach - problém s ušami
udep

Zdravím.
Už som písal do jednej témy, že mám problémy so sluchom počas choroby - ucho mám naďalej zaľahnuté, zle počujem, zrejme som prekonal zápal, mal som silné bolesti, teraz na zaľahnuté pravé ucho veľmi silno počujem tep, pričom tep mám úplne v pohode. Mňa by zaujímalo, kde je najlepšia, resp. najochotnejšia ORL ambulancia v Košiciach. Prosím o vaše názory a potom si už ja sám vyberiem, kam pôjdem, lebo každý má iné skúsenosti, takže ťažko sa na túto otázku odpovedá. Pýtam sa preto, aby som nenarazil na p. doktorku, ktorá ma vyrazí aj s dverami, že sa s tým nič nedá robiť a že sa s tým musím naučiť žiť. To by ma porazilo. Ďakujem, píšte svoje názory a skúsenosti.

- mira

Nemusíš s tým žiť. Ucho máš zahlienené. Vynechaj zahlieňujúcu stravu, časom sa prečistíš. Zahlieňuje ťa hlavne mlieko a všetky mliečne výrobky. Ďalej biela múka a sladkosti vrátane ovocia.
Prečistí ťa zelenina a obilniny, ktoré obsahujú dostatok vlákniny a neprekyseľujú. Výsledok pocítiš nielen na ušiach, ale i na celkovom zdravotnom stave.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ochotné ORL ambulancie v Košiciach - problém s ušami - Fórum - ZDRAVIE.sk