Prirodzene prsia?

kolobezkaaaa

ahojte ja mam taky problem ze mne nerastli asi do 15. potom som mala vacsie prsia teda aspon C a viac.. Ked som mala kramy tak aj D a pritom som chuda... teda mala som miery presne 90.60 90 a potom som teda schudla a pribrala a neako mam 85.61.92 to mi az tak nevadilo ale neskor som zase schudla a mala som 84.59.88 ale nechcela som chudnut proste to slo tak..a teraz som sa zase vratila do85.61.92 a prsia mam neake ine..teda lavy prsnim mam inak formovany ako pravy... neviem cim to je.. kedysi som mohla nosit tricka bez podprsenky ale teraz nemozem(prsia stoja ale pekne) Viem ze je to normalne ked jeden prsnik je vacsi ako ten druhy ale mne toto uz vadi .. proste vidim to ja.. a kamoska ktorej som to povedala tak povedala ze ked sda zapozerala tak si to vsimla. Pocula som o ciernom pive ale neviem ci mi to na toto pomoze :( nevie niekto cim to je?. alebo ci mi nieco pomoze.. asi 3 roky do zadu som mala na tom mansom cisty ale uz nemam.. a prsia sa mi zmenili asi tak pred pol rokom .. pls poradtenieco :( a teraz mam skoro 18 rokov diiik

EWusa

moje vsetky spoluziacky maju prsia iba ja ne =( som stoho uplne vedla tak som sa cela opitat ze ci pomaha med na prsia alebo cibula a ked nieco este poznate co pomaha pls poradte diky :(

EWusa

moje vsetky spoluziacky maju prsia iba ja ne =( som stoho uplne vedla tak som sa cela opitat ze ci pomaha med na prsia alebo cibula a ked nieco este poznate co pomaha pls poradte diky :(

Niekto001

Ked som si citala co ste tu popisali,no nwm,ale prislo mi to dost cudne,a blbe,v mojom pripade smiesne xDDD..
Ja budem uz mat 18 a teraz pozor mam 70A a to su dost male,dost xDDDDD co uz,od malicka som bola chuda,a vysoka,takze je to aj tym ovplivnene,a moja mamča tiiez ma male,takze aj genetika hra v tom velku ulohu,a viete co? vobec mi to nevadi,su male ale pevne xDDDD... sem-tam depky mam,ale nikdy ich neberem tak vazne,a preto ani vy by ste nemali,hlavne je ake ste vo vnutri,akych priatelov mate pri sebe, a nezabudajte co je male je zlate xDDDDDDDDDDDD

danbulka

PROSIM POMOSTE MI MAM 17 A MAM DOS VELKE PRSIA A CO A KO SA MAM ICH ZBAVIT A PLASTICU CHIRUGIJU NEZNASAM NEJ NATO LIEK PROSIM POMOSTE MY

Willli

Moja kamarátka si kúpila pumpu na prsia.
Viem že je to smiešne, ale funguje to takto: Priloži sa to na prsia a s pumpov sa vysaje vzduch, tym sa prsia zvatšia, z vnutra vstrebávajú tuk a rastú. Treba to používať aspoň 15 minut denne

for kolorka

No keď neustále držíte diéty, trpíte anorexiou a nejete tak sa nečudujte že nemáte žiadne prsia. Ako som napísala prsia sú tuk a čo máš spevnovať? No predsa prsný sval, lebo prsia drží sval a keď spevníš prsný sval zlatko, tak budú tvoje prsia vyzerať väčšie a pevnejšie.

breza1

for kolorka, ale ked ja nemam ziadne prsia, tak co mam zpevnovať?? uz 2roky skusam vselico a bezuspesne...stale nic...a to budem mat 19