Prirodzene prsia?

30

Ja mám 30 a nosím tiež 75A vystužené s vypchávkami. Ale v 15 sa postava a proporcie ešte menia, treba čakať. Pokiaľ je to v rodine, treba sa s tým zmieriť. Mimochodom ja som vydatá a manžel je spokojný.

babenka

očujte,ja som pocula,ze kedysi si baby natierali prsia cibulou,vraj narastu vacsi :-))))
Ale neviem,ci to zabera, pretoze ja som nikdy nepotrebovala. Chcela som mensie,a teraz mám ked som pochudla a som spokojna 70-75 B.To mi staci.

wwwiki

ahoj..mam problem s prsiami..ma ich priliz velke a boli ma z toho chrbat..velmi ma tahaju a rozmyslam nad zmensenim len neviem kde,ako akam mam ist s tym..

mikejla

Ja mam male prsia v genetike ale odkedy užívam hormonálnu antikoncepciu tak sú plnšie a pol čísla väčšie. Nekupujem si síce väčšiu podprsenku ale konečne mám čiarku:)))a môjmu frajerovi sa páčia aj také...maloprsnáčky majú výhodu-aspoň sa im chalani pozerajú do očí:)))

lilu

AHOJ LILU, PROSIM TA PORAD MI, ALEBO ASPON NAPIS, AKU HAK BERIES. JA MAM TIEZ PROBLEMY S PLETOU. ACH, TO AKNE. TERAZ SOM ZACALA BRAT HAK DIANE-35 2.MESIAC, ALE ZY BY BOLI NEJAKE VYRAZNE VYSLEDKY...
DIKY MOC
AHOJ