Prirodzene prsia?

maculka

no baby! aka stastna by som ja bola, keby som ja mala malinkate prsia. Verte, ze hladat plavky ak ste stihla a mate stvorky...ake to utrpenie.

prsník

malé prsia- si ani baby neuvedomujete aká je to výhoda, nájdete všade podprsenku, možete si dat akékolvek tričko bez podrpsenky, nezavadzia pri športe, pri sexe hehe a ja neviem čo ešte, zobudte sa je to určite praktickejšie než velké ja neviem prečo sa to tu stále rozoberá, mala som troch partnerov, všetci povedali že maju radi malé, no ja má velké... takže neni o čom

beata

Dobrí den! Nemávala som nikdy velké poprsie, mávala som č2, ale už niekolko rokov po schudnutí po rozvode som spadla uplne a som doslova rovná. Mám síce 55 rokov, ale aspon tá 1 by prospela, aspon môjmu psichyckému stavu a aj vzhladovo.Môžete poradiť, eventualne pomôcť? Ďakujem.

poznamka

ahojte zienky:)mam podobny problem ako niektore z vas male prsia ale rozhodne to ako problem nepovazujem jednoducho zijem v tom ze su take ake su a ak sa pacia aj tej druhej polovicke(priatelovi)nie je co riesit! skuste to brat podobne pa

jajka

jaaj dievky ja by som bola najradsej kebyze nebol rozdiel medzi muzskymi a zenskymi prsiami.bolo by o jeden problem menej.co vy na to?

dominicenka

MAM 15 A MMOJE PRSIA SU MALE.AJ KED NIEKTORY HOVORIA ZE SU DOBRE.NO JA CHCEM VECSIE.NEVIETE NIECO CIM NARASTU VECSIE????

puzle

Zdravim, cirou nahodou som sem trafila. Zaujala ma Vasa problematika s prsiami, uz len na zaklade toho, ze ja osobne mam 54 kíl a podprsenku o velkosti 75 E. Dievcata na rast prsnikov mate cas a uprimne zavidim dievcatam, ktore male prsia maju. Dvojky by mi uplne v mojom zivote stacili. Pokial si niekto nevieme predstavit otlacene krvave ryhy na pleciach od podprsenky,alebo bolesti pri behu (a podotykam, ze spravne podprsenky pouzivam), tricka, kde ich ramienka su trojnasobne tensie ako ramienka podprsenky,atd., kludne Vam to kazdej jednej z Vas doprajem.... Premyslite si, ci skutocne, to co chcete, je zdrave a pohodlne..... Neexistuje cast mojho tela, kvoli ktorej som sa tak vela naplakala ako su prave moje prsia...