Baby tolerujete byvale?

Príspevok v téme: Baby tolerujete byvale?
luna28

baby ako znášate ak sa Váš partner stretáva s bývalou? Myslím, ale intenzívnejšie, nie, že sa iba stretnú raz za pol roka na káve..ten môj chodí s bývalou behať trikrát za týždeň, strašne na to žiarlim, je to pekná baba, ktorá navyše nevie, že sme sa s frajerom dali znovu dokopy..ale nechcem ho obmedzovať, že sa s ňou nemôže stretávať.

luna28

Ďakujem všetkým za názory..s jeho bývalou som sa stretla(na jeho podnet), má dokonca frajera, takže sme si to vysvetlili..napriek tomu so mnou priateľ nezostal nuž aj to je život:( v každom prípade si ale stojím za tým, že pokiaľ si aj vychádzate s bývalými partnermi, nestretávajte sa s nimi často, lebo to väčšinou človeku, ktorý Vás ľúbi moc dobre nerobí:)

alenka_maxova

vitali, ja som to tomu mojmu hovorila ... :D A to nie som psychologicka...A aj tak nepomohlo. On s nou chcel byt aj nadalej strasne dobry kamarat a mne to vadilo, lebo som na nej videla, ze nie je vobec s rozchodom zmierena. Bola som oznacena za ziarlivu a neviem co. A vysledok dnes? S byvalkou sa moj neznasa, lebo ona si vobec ale vobec nebola po rozchode vedoma toho, ze nastal rozchod. A neustale ho otravovala...Neviem kedy to ti chlapi pochopia, snad raz :)

vitali

Baby, akurát som počúvala rozhovor so psychologičkou o tomto probléme. Tá sa vyjadrila, že nie je správne a normálne, keď sa partner stretáva s bývalím partnerom/partnerkou a že určite niečo za tým bude. Keď raz ukončili vzťah, majú zostať bývalí partneri na tejto rovine a nestretávať sa na úkor toho súčasného.

Jahodka123

Môj je našťastie s bývalou na nože :) Ale takto často by to teda vadilo aj mne! Keby som tam s nimi, tak možno až tak nie...

snehuliatko

on jej podľa mňa len nedokáže povedať nie preto to všetko.. nedokáže to a ani si zrejme neuvedomuje že to náš vzťah ničí..čo už nezabijem sa pre to hlavne že sme zdraví :)

Maoam

snehuliatko, moze byt, tak potom prepac :-)

ale to co pises, nevyzera dobre (pre teba), len ma zaraza na tom to, ze ako cool to on berie, vsak ma teba a nema problem toto robit s nou...hm

snehuliatko

Maoam ďakujem za tvoj názor a aj povzbudivé slová :) ale to s tými sms-kami si si asi poplietla s iným príspevkom o tom som sa ja nezmieňovala :)

a ono je to tak že sa rozišli cca možno pred rokom a pol čiže je to dosť čerstvé..a ona bola príčinou rozchodu lebo ho podviedla s druhým..aj keď mu ona predtým ublížila, tiež si myslím že sú na možno pomalej, ale istej ceste naspäť k sebe.. veď spolu aj dobre vychádzajú, často sa stretávajú a chodia s ich malou spolu napr aj plávať..kus nonsens nie? až príliš dobre spolu vychádzajú...

hrozne ma to všetko mrzí myslela som že som už našla svoje šťastie :(

snehuliatko

Maomam ďakujem za tvoj názor a aj povzbudivé slová :) ale to s tými sms-kami si si asi poplietla s iným príspevkom o tom som sa ja nezmieňovala :)
a ono je to tak že sa rozišli cca možno pred rokom a pol čiže je to dosť čerstvé..a ona bola príčinou rozchodu lebo ho podviedla s druhým..aj keď mu ona predtým ublížila, tiež si myslím že sú na možno pomalej, ale istej ceste naspäť k sebe.. veď spolu aj dobre vychádzajú, často sa stretávajú a chodia s ich malou spolu napr aj plávať..kus nonsens nie? až príliš dobre spolu vychádzajú...
hrozne ma to všetko mrzí myslela som že som už našla svoje šťastie :(

Maoam

snehuliatko, pises, ze mu nechces ublizit a tak, ale z toho, co si napisala o situacii, mam dojem, ze dany stav najviac ublizuje prave tebe :-/.
Je jasne,ze ona je mimoriadne zainteresovana v tom, ziskat ho spät. Ma s nim dieta. Mozno vtedy mali krizu, ale zjavne este vsetky city medzi nimi nevychladli. Pochybujem, ze by tvoj priatel bol nejaky tutko, ktory by nevedel, o co ide.
Navyse, ked uz ti klame, maze sms-ky atd., mi z toho vychadza to, ze kto je tu odrbavany, si jedine ty.
Ja sa vobec nebudem cudovat, ked sa oni opät daju dokopy, nielen kvoli dietatu.
Mam pocit, ze z dlhodobeho hladiska to pre teba aj tak nema vyznam. Viem, ze ta to boli. Ale z toho, co pises, vyzeras byt velmi citliva, rozumna a zlata dievcina, zasluzis si niekoho, kto bude o teba stat.

AdamKrt

To neviem preco niektori muzi vyhladavaju byvale, sam nieco take nerobim.

Ale co, ked zeny vyhladavaju byvaleho ? :)