boli ma dusa.

Príspevok v téme: boli ma dusa.
alexandraaaa

ahojte. je mi strasne tazko na dusi.prave som sa prejedla. a dala si prehanadla. mam chut jest stale..aj teraz.stale ovram a zatvaram chladnicku. je mi zo seba na grc.za tyzden som pribrala 2 kila. stale priberam, chudnem, priberam..chcem zomriet. teraz, hned. boze, prosim ta, nedovol a nedopust to, aby som sa rano zobudila. amen

KAMMKA

Alexandra,
ja som trpela bulimiou 10 mesiacov a 5 mesiacov som čista. Pomohla mi liečiteľka a moja pevná vôľa.
Som šťastná, že som to prekonala, ale následky zostali. A keď som s tým prestala a začala som sa stravovať pravidelné, tak som ešte viac pribrala, ale vôbec ma to netrápilo, hoci som mala výčitky svedomia, že zjedla som to a to, ale ťahalo ma to isť to vyvracať, ale zaťala som sa a nepovolila som. Teraz po 5 mesiacov mám opäť svoju váhu, ale mám žalúdočné problémy, zapáľ podžalúdkovej žľazy, pankreas, zlé trávenie.Mám výčitky svedomia, že som si pokazila zdravie a to len pre moju hlúposť. Ja verím, že sa dá s toho vyliečiť, len musíte sami chcieť. Mate na výber buď si pokazíte zdravie, alebo buď budete mať o 1 kg viac, ale budete šťastné a zdrave. zamyslite sa nad tým....

inga2

akože nemožete nikoho najst kto by vam pomohol???nechapem.ved načo su psychologovia a aj psychiatria?????
ak sa chceš toho zbavit,tak tam ti pomožu.
ale samozrejme,že su priprady ked s aneda už pomocť,ale myslim,že to toneni este pripad ani jednej z vas!
takže nebedakajte a ked neviete ako s atam dostat tak s aopytajte,ale možnost liečby tu je.nebudete ani prve a bohužial ani posledne čo sa liečili na bulimiu alebo anaroxiu.

Gabuska88

Ja mam bulimiu... a tot sa mi deje casto... chcem ti len povedat ze sa to da zmenit.. ze to cele moze prejst a uz to nikdy nemusis zazit tie strasne pocity uzkocti a menejcennosti...chcem sa ist dat liecit...ale nemozem nikoho najst kto by mi pomohol

opfer

nie si sama,tiez sa stale prejedam,grcam,priberam,chudnem a tento kolotoc sa neda zastavit,uz nemam silu na nic,prave zerem ako prasa a zajtra maturujem:( bulimia je najhnusnejsia vec aku poznam a neda sa jej zbavit...