Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky na zadku

Lul

Vyskusala som vela pripravkov. Fakt vselico som si tam natierala. Ale osobne co mne najcviac pomaha je gáfrová masť s lichtamolom. Je to taka hneda nechutne vonajuca mast ktora sa da kupit v lekarni do 2 eur.

Jatt

Ja som si taktiež zažil obdobie, kedy sa mi na pokožke v okolí análneho otvoru začali tvoriť zapálené vyrážky typu acne vulgaris. Používal som rôzme mastičky, oleje a mechanicky som si ich vytláčal. Bolo to veľmi nepríjemné obdobie môjho života, na ktoré by som veľmi rád zabudol. Boli dni, keď som mal menšie obtiaže so sedením na školskej stoličke. Ani jeden z liečebných prípravkov určených na liečbu akné môj problém nevyriešil.

Ako plynuli roky, môj chúlostivý problém
sa postupne zmierňoval, až napokon úplne pominul.

Ssssonya

Ja uz som z toho tiez zufala,mam to hlavne z legin a celkovo to veru asi bude tym,ze o zadok sa netrie bavlna ale, vseliake umele materiály.... vysusim si to vzdy repikom,dam si detsky zasyp..no uz mi prestal zaberat aj ten....skusim teda peeling ako pisete a mast proti zapareninam...inak s gafrovou mastou mam dobre skusenosti na tvári..skusim to aj na zadok

V.

Tiež som sa dlho trápila s vyrážkami na zadku ale tomu je už koniec. Našla som doma SUDO krém, ktorým mama natierala malú sestričku po okúpaní, tak som sa ho rozhodla vyskúšať tiež. Je to antiseptický krém. A po osprchovaní alebo aj inokedy som sa tým natrela a pomohlo mi to. Pomáha mi to aj po holení aby sa mi to nezapalovalo a nerobili červené bodky. Takže to môžete tiež určite vyskúšať, za pokus to stojí. Mne to pomáha :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.