FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyrážky na zadku

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyrážky na zadku" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    dadka09.04.07 09:51

ahojko, kto poradí ako sa zbaviť vyrážok na zadku. je to dosť nepríjemné. nevie niekto poradiť nejaký ľudový recept, prv ako budem musieť ísť ku kožnej lekárke ( posledná možnosť).

• Kitty-Chan2031.12.14 13:19

Ten pocit poznam :D aj mne sa obcas urobi vyrazka na zadku ale necham ju tak nec zmizne sama :D

• V.30.12.14 18:14

Tiež som sa dlho trápila s vyrážkami na zadku ale tomu je už koniec. Našla som doma SUDO krém, ktorým mama natierala malú sestričku po okúpaní, tak som sa ho rozhodla vyskúšať tiež. Je to antiseptický krém. A po osprchovaní alebo aj inokedy som sa tým natrela a pomohlo mi to. Pomáha mi to aj po holení aby sa mi to nezapalovalo a nerobili červené bodky. Takže to môžete tiež určite vyskúšať, za pokus to stojí. Mne to pomáha :-)

• miaa4406.08.14 15:35

tiež môžem potvrdiť zinkovú masť alebo pastu zarobia ju v lekárni mňa stála 70 centov.. pred spaním sa osprchovať natrieť a o rána sa stiahnu samozrejme treba to opakovať viac krát, mne to pomáha aj na vyrážky po holení, ale určite to pomôže aj na akné na tvári :)

• Enemy Janna22.07.14 10:52

Baby- čo som ja skúsala, tak pomáha zinková masť :) nestojí veľa je to okolo 2 eur alebo tak v lekárniach a ked si to pár x natrete tak naozaj pomaha- hlavne pred spanim treba, vmasirovat do pokozky

inak čo ešte môžem odporučiť je kazdžý den si vycistit tu pokožku pletovou vodou a osprchovat pred tym

• papucka7807.05.14 02:26

Zdravím, ja sa tiež trápim takýmito vyrážkami už viac ako rok, skúšala som rôzne maste, ale nepomáhalo, jedno sa zahojilo, dve ďalšie sa objavili, bolo to bolestivé a ostali mi flaky po každej vyrážke, začala som si pravidelne robiť peeling a používam pleťovú vodu od Balley na problematickú pleť a čuduj sa svete, zatiaľ to funguje, ja som taká šťastná.

• Lili75213.08.13 09:05

Mám podobný problém ako vy všetky, skúsila som tiež všetko možné a z toho všetkého mi asi najviac zaberá olivový olej ráno a večer pred spánkom :)

• bellinda23.06.13 15:35

ano tie vyrazky su hrazne aj mne strpcuju zivot a hlavne cez leto poooomoc

• nikčolka10.06.13 16:37

Ahojte :-) Ja mám tiež s tým problém už 3 rok :-) Neviem čo mám robiť skúšam mastičky a nič nepomáha čo mám robiť prosím pomôžte mi ://

• Elocom04.06.13 10:43

Tiež som sa pokúšal pasovať s týmto problémom púdrami, vodičkami na akné a podobne, nič nezabralo iba ten púder troška, ale napadlo ma natrieť si to jednou dermálnou masťou ktorú mi predpísala kožná nie na tento problém a zabralo to :) Natieram si to jeden deň a už je vidieť pozitívny výsledok. Treba si to natierať ráno a na noc masťou Elocom masť (0,1% dermálna masť) nájdete to v každej lekárni a stojí asi 1€ . Dúfam,že vám to pomože ;)

• anophelees08.05.12 12:09

Tak ja poradim zaruceny sposob ako sa ich zbavit. Nenoste tanga ale normalne bavlnene nohavicky. Mam to odskusane na vlastnej kozi. :) Myslite si co chcete ale naozaj to zaberie. Zadok sa neobtiera o nohavice a hlavne sa nepoti. Samozrejme ze si ich sem tam mozte dat ale nie ich mat na beznom poriadku ako ja kedysi. Tiez som mala hlavu v smutku ako sa ich zbavit. No nielenze to priatelovi nevadilo ze ich mam ale este mi aj poradil. A trafil sa :-))

• zdenkasss19.09.11 17:36

Na pupínky na zadku skvěle zabírá krém z lékárny GLYCO A. Mažu tence ráno a večer a pupínky jsou pryč, pleť na zadečku je jako u miminka. Ze začátku to trošku štípe, v krému je nějaká kyselina, která způsobuje rychlejší odlučování zrohovatělé kůže, která právě pupínky způsobuje. Vyzkoušejte, zaručuji spokojenost. Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné, toto jediné skvěle zabírá.

• hhsd24.08.11 19:20

Moja priatelka ma tiez vyrazky a mne to vobec nevadi. Vobec si ich nevsimam, nemusite mat zeny komplexy

• jaja18116.08.11 23:18

Ahojte.

Ja mam taky isty problem len ja to riesim takto umyjem si zadocek klasicke mydlo alebo detol aby som vydenzifikovala poriadne a tak si to namastim nechtikovou indulonou na ruky pomaha to je to dosatocne liecive a dost lacne a spavam bez gatiek aby si zadocek oddychlo a snazim sa co najmenej sediet aby sa mi nezaparoval zadocek a noste aj volnejsie nohavice a bavlnene gatky

Dufam ze vam to pomoze potom dajte vediet ako ste dopadli :D:D

• Rangiku26.12.10 19:29

LOL :D ale je to pravda, rit treba obcas vetrať, pilingovať a setko bude ok :D

• ôô19.10.10 02:15

mic ine len umyvat studenov vodou viac krat dene

• SARA PASKA01.10.10 16:13

no elllii MNE POMOHLO : CUKOR KRRISTAL A HOLENI

• Lolaa02.09.10 12:08

Ahojte baby,niektorým bohate postačí detský zásyp (púder)... Mne to mamina dávala ešte ako malému decku a to som ani nepotrebovala,ale je to super vec,ako aj na vyrážky po holení :)

A plus nezabudnite aj trošku zdvihnúť ten zadok,pretože v inakšom prípade,ak ho nezdvihnete sem-tam ASPOŇ môžu so zásypom vyrážky zmiznúť,ale len dočasne :)

A ak mám poradiť vo všeobecnosti,tak v prvom rade skúšajte prírodné \\\\\\\\\\\\\\\"triky\\\\\\\\\\\\\\\" a nie tie umeliny a krémy a čo ja viem čo ešte...

Natural 4ever!

• lajla22217.06.10 14:16

s vyrážkami na zadku som mala problém asi 2 roky, a vyliečila som to za 3 dni na zaklade tychto rad... dufam ze sa nevratia...na podkozne na noc gafrovu mast, spinkat na brusku, rano sprcha, kalciova mast a zapudrovat...

• Fnuk16.02.10 21:45

Mnoho ľudí a článkov tvrdí, že na vyrážky pomáha hormonálna antikoncepcia. No len neviem či to pomáha aj na vyrážky na zadku... nemá niekto s tým skúsenosť? prosím ak áno dajte vedieť možno by to mnohým pomohlo. Ďakujem

• TICO02.01.10 20:14

Odstran duchovnu pricinu vyrazok na zadku : sexualne komplexy.

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Inzercia

Ayurvéda v Indii

Ayurvéda v Indii

Vyzerať dobre a zdravo je prianím takmer každého z nás. Ayurvéda používa liečebné procedúry, ktoré prinášajúci fyzickú, psychickú a duševnú harmóniu.

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

Ku každému baleniu hociktorého STRONG NATURE prípravku, ktoré si objednáte cez náš e-shop www.strong-nature.sk , dostanete jedno balenie STRONG NATURE Zelená káva 20 kapsúl v hodnote 16,92 EUR zdarma.

^ Späť na vrch