FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Vyrážky na zadku

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Vyrážky na zadku" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    dadka09.04.07 09:51??.??.200.205

ahojko, kto poradí ako sa zbaviť vyrážok na zadku. je to dosť nepríjemné. nevie niekto poradiť nejaký ľudový recept, prv ako budem musieť ísť ku kožnej lekárke ( posledná možnosť).

• miaa4406.08.14 15:35??.??.198.199

tiež môžem potvrdiť zinkovú masť alebo pastu zarobia ju v lekárni mňa stála 70 centov.. pred spaním sa osprchovať natrieť a o rána sa stiahnu samozrejme treba to opakovať viac krát, mne to pomáha aj na vyrážky po holení, ale určite to pomôže aj na akné na tvári :)

• Enemy Janna22.07.14 10:52??.??.120.45

Baby- čo som ja skúsala, tak pomáha zinková masť :) nestojí veľa je to okolo 2 eur alebo tak v lekárniach a ked si to pár x natrete tak naozaj pomaha- hlavne pred spanim treba, vmasirovat do pokozky

inak čo ešte môžem odporučiť je kazdžý den si vycistit tu pokožku pletovou vodou a osprchovat pred tym

• papucka7807.05.14 02:26??.??.149.1

Zdravím, ja sa tiež trápim takýmito vyrážkami už viac ako rok, skúšala som rôzne maste, ale nepomáhalo, jedno sa zahojilo, dve ďalšie sa objavili, bolo to bolestivé a ostali mi flaky po každej vyrážke, začala som si pravidelne robiť peeling a používam pleťovú vodu od Balley na problematickú pleť a čuduj sa svete, zatiaľ to funguje, ja som taká šťastná.

• Lili75213.08.13 09:05??.??.95.78

Mám podobný problém ako vy všetky, skúsila som tiež všetko možné a z toho všetkého mi asi najviac zaberá olivový olej ráno a večer pred spánkom :)

• bellinda23.06.13 15:35??.??.250.223

ano tie vyrazky su hrazne aj mne strpcuju zivot a hlavne cez leto poooomoc

• nikčolka10.06.13 16:37??.??.140.62

Ahojte :-) Ja mám tiež s tým problém už 3 rok :-) Neviem čo mám robiť skúšam mastičky a nič nepomáha čo mám robiť prosím pomôžte mi ://

• Elocom04.06.13 10:43??.??.87.158

Tiež som sa pokúšal pasovať s týmto problémom púdrami, vodičkami na akné a podobne, nič nezabralo iba ten púder troška, ale napadlo ma natrieť si to jednou dermálnou masťou ktorú mi predpísala kožná nie na tento problém a zabralo to :) Natieram si to jeden deň a už je vidieť pozitívny výsledok. Treba si to natierať ráno a na noc masťou Elocom masť (0,1% dermálna masť) nájdete to v každej lekárni a stojí asi 1€ . Dúfam,že vám to pomože ;)

• anophelees08.05.12 12:09??.??.13.115

Tak ja poradim zaruceny sposob ako sa ich zbavit. Nenoste tanga ale normalne bavlnene nohavicky. Mam to odskusane na vlastnej kozi. :) Myslite si co chcete ale naozaj to zaberie. Zadok sa neobtiera o nohavice a hlavne sa nepoti. Samozrejme ze si ich sem tam mozte dat ale nie ich mat na beznom poriadku ako ja kedysi. Tiez som mala hlavu v smutku ako sa ich zbavit. No nielenze to priatelovi nevadilo ze ich mam ale este mi aj poradil. A trafil sa :-))

• zdenkasss19.09.11 17:36??.??.153.189

Na pupínky na zadku skvěle zabírá krém z lékárny GLYCO A. Mažu tence ráno a večer a pupínky jsou pryč, pleť na zadečku je jako u miminka. Ze začátku to trošku štípe, v krému je nějaká kyselina, která způsobuje rychlejší odlučování zrohovatělé kůže, která právě pupínky způsobuje. Vyzkoušejte, zaručuji spokojenost. Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné, toto jediné skvěle zabírá.

• hhsd24.08.11 19:20??.??.6.175

Moja priatelka ma tiez vyrazky a mne to vobec nevadi. Vobec si ich nevsimam, nemusite mat zeny komplexy

• jaja18116.08.11 23:18??.??.148.42

Ahojte.

Ja mam taky isty problem len ja to riesim takto umyjem si zadocek klasicke mydlo alebo detol aby som vydenzifikovala poriadne a tak si to namastim nechtikovou indulonou na ruky pomaha to je to dosatocne liecive a dost lacne a spavam bez gatiek aby si zadocek oddychlo a snazim sa co najmenej sediet aby sa mi nezaparoval zadocek a noste aj volnejsie nohavice a bavlnene gatky

Dufam ze vam to pomoze potom dajte vediet ako ste dopadli :D:D

• Rangiku26.12.10 19:29??.??.84.103

LOL :D ale je to pravda, rit treba obcas vetrať, pilingovať a setko bude ok :D

• ôô19.10.10 02:15??.??.20.159

mic ine len umyvat studenov vodou viac krat dene

• SARA PASKA01.10.10 16:13??.??.181.236

no elllii MNE POMOHLO : CUKOR KRRISTAL A HOLENI

• Lolaa02.09.10 12:08??.??.219.137

Ahojte baby,niektorým bohate postačí detský zásyp (púder)... Mne to mamina dávala ešte ako malému decku a to som ani nepotrebovala,ale je to super vec,ako aj na vyrážky po holení :)

A plus nezabudnite aj trošku zdvihnúť ten zadok,pretože v inakšom prípade,ak ho nezdvihnete sem-tam ASPOŇ môžu so zásypom vyrážky zmiznúť,ale len dočasne :)

A ak mám poradiť vo všeobecnosti,tak v prvom rade skúšajte prírodné \\\\\\\\\\\\\\\"triky\\\\\\\\\\\\\\\" a nie tie umeliny a krémy a čo ja viem čo ešte...

Natural 4ever!

• lajla22217.06.10 14:16??.??.41.115

s vyrážkami na zadku som mala problém asi 2 roky, a vyliečila som to za 3 dni na zaklade tychto rad... dufam ze sa nevratia...na podkozne na noc gafrovu mast, spinkat na brusku, rano sprcha, kalciova mast a zapudrovat...

• Fnuk16.02.10 21:45??.??.204.57

Mnoho ľudí a článkov tvrdí, že na vyrážky pomáha hormonálna antikoncepcia. No len neviem či to pomáha aj na vyrážky na zadku... nemá niekto s tým skúsenosť? prosím ak áno dajte vedieť možno by to mnohým pomohlo. Ďakujem

• TICO02.01.10 20:14??.??.60.51

Odstran duchovnu pricinu vyrazok na zadku : sexualne komplexy.

• katučka02.01.10 18:46??.??.51.25

ahojte tiez mam tento problem je to premna hrozne mam uz 3 roky priatela a nevie o tom hanbum sa strasne mu to povedat a ukazat aj ked mame sex a stale chce od zadu nedokazem to potom nastale mennsia hadka ze preco a ja cusim ako pes... co robit?????

• evulula12.11.09 14:48??.??.7.202

Ahojte kocky,

mala rada ako s tymto bojovat, pretoze sama viem ake je to neprijemne. Ja osobne s tym mavam problem hlavne v zime. Ak sa Vam robia podkozne hrudky, najlepsie na liecbu je gafro-ichtiolova mast, ta vam to vytiahne, hnusne povedane to musite vytlacit a potom to natriet zinkovou pastou, ktora to zahoji. Ak mate sedave zamestnanie, bohuzial s tym budete bojovat cely zivot, preto sa treba o to starat rovnako ako o mastnu plet. Najlepsie na \\\\\\\\\\\\\\\"udrzbu\\\\\\\\\\\\\\\" su detske kremy proti zapareninam. Treba pravidelne peelingovat a obcas aj hodit na to gafrovu masku, alebo zo zeleneho cajovnika :) rozhodne ziadne kremy na suchu pokozku, pretoze sa Vam bude pokozka na zadku z toho zapalovat..tak snad to niekomu pomoze :)

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch