Vyrážky na zadku

Mili2904

Ahojte. Dlho som mavala kozne problemy. Vyskusala som vsetko mozne ale vzdy to pomohlo len na chvilu. Natrafila som na produkty s aloe vera. Obsahuju najvacsie mnozstvo aloe vera ako ine produkty. Zacala som pouzivat sprej ktory je dobry na vsetko. Od vyrazok po vypadavanie vlasov, rychlejsie hojenie ran... Ak by ste mali zaujem o info, kludne ma kontaktujte mailom. Produkt vam odfotim, poviem cenu a v pripade zaujmu vam ho mozem objednat. Mozem vam predstavit aj ine produkty, ktore pomahaju aj na klby, zaludok, creva, taktiez je v ponuke aj skvely detox. Odporucim vam aj stranku kde si mozte pozriet skusenosti druhych ludi s produktami. Chcem len pomoct. Sama som sa trapila s vyrazkami ale uz mam pokoj :) v pripade zaujmu je moj mail moravkova.emily@gmail.com. Pekny den

Lul

Vyskusala som vela pripravkov. Fakt vselico som si tam natierala. Ale osobne co mne najcviac pomaha je gáfrová masť s lichtamolom. Je to taka hneda nechutne vonajuca mast ktora sa da kupit v lekarni do 2 eur.

Jatt

Ja som si taktiež zažil obdobie, kedy sa mi na pokožke v okolí análneho otvoru začali tvoriť zapálené vyrážky typu acne vulgaris. Používal som rôzme mastičky, oleje a mechanicky som si ich vytláčal. Bolo to veľmi nepríjemné obdobie môjho života, na ktoré by som veľmi rád zabudol. Boli dni, keď som mal menšie obtiaže so sedením na školskej stoličke. Ani jeden z liečebných prípravkov určených na liečbu akné môj problém nevyriešil.

Ako plynuli roky, môj chúlostivý problém
sa postupne zmierňoval, až napokon úplne pominul.

Ssssonya

Ja uz som z toho tiez zufala,mam to hlavne z legin a celkovo to veru asi bude tym,ze o zadok sa netrie bavlna ale, vseliake umele materiály.... vysusim si to vzdy repikom,dam si detsky zasyp..no uz mi prestal zaberat aj ten....skusim teda peeling ako pisete a mast proti zapareninam...inak s gafrovou mastou mam dobre skusenosti na tvári..skusim to aj na zadok