Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Alveo

Príspevok v téme: Alveo
mijka

Ahojte!
Nechcem robiť reklamu žiadnym prípravkom, len sa Vás chcem opýtať či má niekto z Vás skúsenosti s týmto produktom/sirupom-alebo ako to mám nazvať/.
Počula som že má priaznivý vplyv na rôzne choroby atd.
Prosím, ak máte nejaké skúsenosti, dobré alebo aj zlé píšte, veľmi ma to zaujíma!
Vopred Vám Dakujem!

DIO-VITA

S Alveom som začínala hneď po jeho uvedení na slovenský trh. Užíva ho doteraz s malými prestávkami takmer celá rodina vrátane mňa. Je to vskutku produkt a ktorý by si jeho tvorca Dr. Khosbin zaslúžil metál.
Kupuje si ho z našej spoločnosti veľa klientov. Ohlasy sú u dobre sa hojacich sa rán, zlepšenie cirkulácie krvi, zvýšenie imunity, lepšia psychika, u cukrovkárov prečistenie organizmu a prevencia pred následkami cukrovky,onkologickí pacienti, zmiernenie bolestí,...je to vlastne adaptogén a preto má tak široký záber. Jeho zloženie je geniálne....Oli

katka_TT

ahojte, mama bola dlhorocnou uzivatelkou alvea a zostalo nam doma 11 flias alveo mint (950ml), ktore ona uz bohuzial nevypije. 3 flase maju spotrebu do 11/2014 a 8 flias do 7/2015. v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na 0903 519 283, na cene aj mnozstve sa urcite dohodneme, idealny by bol odber vsetkych flias. odber osobne alebo na dobierku :)

katka, trnava

Tmmmm

Alveo som mala raz-no idem si ho kupit zas..mam problemy z dutinami celoročna nadcha alergie neviem...no ako som ho pila, nejem lieky co som pravidelne každy jednu jedla a taraz mi je dobre a bez liekov..aj ked som ho pila som schudla a to som jedla co mi chutilo...
Iste je to dobre odporučam....idem kupit dalšiu lebo že je dobre mat po sebe 3 flaše..

Katika3333

Ten produkt je fakt super. Kupila som ho v DIO-VITA a uzivala pred operaciou a doteraz. Rana sa vyborne hoji, vyrovnana psychika a lekari len tak\\\"cumia\\\"

kafe

Vypili sme s dcérou niekoľko fliaš (uff, že alkoholičky:), mala alergiu (červené oči, ráno zalepené karpinami) a po dlhšom užívaní je bez príznakov. Ja som to pila spolu s ňou, zvedavá, že čo je to za zázrak a zbavila som sa kurích ôk. Cena je fakt strašná, ale účinok sa prejavil (nie hneď), čo je pre mňa rozhodujúce. Ja volím Alveo :D

nedela

Ja mam s Alveom vynikajuce skusenosti. Priatelovi poriesilo alergiu takze ze ziadne priznaky nema ma velmi posílnenu imunitu. Alveo navyse posobi pozitivne na traviaci trakt o com sme sa tiez presvedcili takze vrelo odporucam. Prevencia je vzdy lacnejsia ako choroba ked napr. stratite koli nej prijem.

pavol

mam dobre skusenosti s ALVEOM a je pravdou ze presne zlozenie neni uvedene ale mne pomohlo pri problemoch a to je pre mna to najdolezitejsie

___peto___

ja osobne s tym mam tiez dobre skusenosti pomohlo to mne na imunitu, nedostatok zeleza tez mojej mame aj otcovi sice to je drahe ale prevencia je lepsia ako v chorobe siahat po liekoch a snazit sa liecit pomaly pred smrtou a niekto tu pisal ze to je drahe preto lebo je v tom reklama poznam to asi 5 rokov a cena je stale ta ista a tento vyzivo doplnok v TV neuvidite reklama je vdaka dobrym vysledkom napr pomohlo ludom s rakovinou so sklerozou multiplex a kopec dalsimi chorobami vrelo odporucam a ludia nemyslite si ze po jednej flasi budete jak znovuzrodeny a treba dodrziavat pitny rezim a tiez nezabudajte ze na tom mozte aj zarobit staci sa pochvalit znamym s pomocou svojho sponzora

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Alveo - Fórum - ZDRAVIE.sk