Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jem 2x na deň.

Príspevok v téme: Jem 2x na deň.
kajusiQQ

Ranajky:...2 velke kivi,pomarančovu šťavu si vytlačím sama s ppolky pomaranča,trocha greapfruitu a jeho šťavy polovica jablka po prípade jahody alebo niečo načo mam chuť + musli BIO jogurt a probiotický nápoj
Tabletka Centrum

Obed:......nejem nič vyprážane nič mastne....
nar.
Rizoto:ryža, kukurica, šampiony, 20 perc. syr.
Zeleninový šalát, ryba na prírodno,zemiaky
Niekedy zajdem na čínu a pod.

Je to malo alebo to stačí pokial som prestala cvičiť už nechodím na spinning a ani nechodím plávať nemám už energiu len sa bojím že ak som prestala cvičiť priberiem....no vyzerá to inak schudla som 43 kg momentálne vážim 48 a zdám sa sebe aj okoliu kostnata a vyčerpana a to nechcem!.....chcem vyzerať dobre pomožte mi:(

Jessi_1111

No tak keď chceš vyzerať dobre a pribrať, tak asi by si mala jesť správne a 5x denne. Keď to nechceš, pozri si tému pre tých, čo chcú chudnúť 40 aj viac kíl, tam som prispela , veľmi , veľmi dlhým príspevkom, ktorý sa mi sem nechce ani kopírovať a ani písať, pa.

celezle@dobreee :D

A rada Vá pomôžem, ak mi napíšete na môj mail. (email) pa.papa.

slnecnica485

chcela by som vedieť, že aká strava je to na čo máš chuť. ako pritom čo jesť cez deň rátam, že je to len nejaká drobnosť aj to niečo diétne,však?a pri takom malom množstve toho čo zjesť aj to len ovocie, nemusíš brať tabletky.takto ti iba hrozí anorexia a fakt môžeš skončiť v nemocnici.a keď sa nedáš do poriadku,tak kontrolovanie svojej váhy budeš mať v hlave do konca života,viem o čom hovorím.neber to ako výčitku,skôr pomoc.ak budeš chcieť poradiť tak kľudne napíš.malá rada,treba jesť všetko na čo máš chuť, ale s mierou a jesť pravidelne a uvidíš že si váhu udržíš a nebudeš sa musieť báť,že keď zjesť o jeden zemiak viac, že priberieš.veľa šťastia:-)

alenka_maxova

sheila ma pravdu...takyto jedalnicek si si urobila ty sama, alebo ti ho zostavil doktor?? Nepises nic o vode, ktoru by si pila...nepises nic o ziadnom ovoci...Vaha sa ti podari udrzat tak ako je, ked zacnes jedavat male porcie niekolko raz za den. A hned aj pocitis, aku mas energiu. Budes moct opat cvicit. Nezabudni, viac raz mensie porcie...

sheila.

A co myslis ,preco nemas enrgiu na cvicenie? lebo nejes a telo nevladze.. zachvilu budes odpadavat a potom skoncis v nemocnici na oddeleni PPP.. spamataj sa. Vypocitaj si kolko potrebuje organizmus kalorii a potom ze kolko doseba davas ty.

ajja

tak naco sa hentak obmedzujes ze nejes vyprazane jedz co ti chuti aspon kym nenaberes, sak telo musi ist zhumplovane do hrobu ja jem tiez niekedy 2X za den ale mam na to ine dovody

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jem 2x na deň. - Fórum - ZDRAVIE.sk