Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustale zdute brucho

Príspevok v téme: neustale zdute brucho
karrolinqa

rano vsetko fajn, ploche, stihle brucho. ale akonahle nieco zjem alebo vypijem tak koniec. aj teraz vecer, dala som si ryzu - 2 lyzice a hned som jak balon. nemam chut ani ist cvicit a behat ked je to takto stale dokola. nic nemozem zjest, ani hlupe kuracie maso, ani vlocky, ani mrkvu. skusala som aj biele jogurty ale okrem toho ze mi nechutia tak aj po nich ma nafuklo. skusila som feniklovy caj, nic. ocistnych diet ma po krk, tak ci tak sa to vrati a som za pravidelne stravovanie.

RNG

Plyny su mikrobialnej cinnosti, tj mas nejake mikroby premnozene a to sa obvykle stava pri poskodenom traveni, ked sa do criev dostanu nedostatocne natravene veci(nedostatok kyselin) a pre nedostatok enzymov sa nevedia absorbovat, a tak maju mikroby v crevach hostinu.
Odporucam si doplnit kyseliny, enzymy, mikrovlakniny a zobrat dobry silny probioticky doplnok ako nasadu, ktora ked bude dobre zivena mikrovlakninami, okupuje cele creva a potlaci ine kvasne kultury.

nicolette

Ja mám to isté - len s tým rozdielom, že u mňa je jedno, či niečo zjem alebo nie.. Samozrejme je to častejšie, keď sa najem, ale bývajú chvíle, keď ráno vstanem, nestihnem ani nič zjesť a už pociťujem krče a zdúvanie. Som z toho zúfalá, neviem, čo robiť, brucho mám niekedy ako balon, resp. v pokročilom štádiu tehotenstva :DD a známi si preto do mňa s radosťou rýpnu niekedy - v dobrom a v rámci srandy samozrejme :)) podstúpila som už aj gastroenterologické vyšetrenie a tam mi nič nezistili, takisto aj praktická lekárka mi na moju otázku, že kde môže byť príčina tohto môjho problému odpovedala, že to môže byť stravou, resp. že mi niektoré potraviny nerobia dobre, čo môže byť pravda a aj nemusí, lebo mňa skuročne nafúkne snáď aj zo vzduchu niekedy ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustale zdute brucho - Fórum - ZDRAVIE.sk