nechce vztah

Príspevok v téme: nechce vztah
hopeless

otvorte mi oci, lebo asi nieco robim opakovane zle. par z mojich pokusov o vztah skoncilo tym, ze chlap sa vyjadril, ze sa na vztah neciti. samozrejme, vztah v duchu hesla kamarat taky rad by to problem nebol. v com robim chybu? uz sa mi to stalo asi 3x. nie som si vedoma, ze by som vysielala take signaly, ktore by k tomu viedli. neodsudzujem ani take vztahy, nech si kazdy robi co chce. nikdy by som do toho vsak nesla a myslim si, ze je fer ak sa druha strana vyjadri co najskor, ze mu ide iba o to. co si o tom myslite?

Carie

jezisi hopeless prosim ta nepocuvaj co ti pise doubledog! ak si inteligentna, nesnaz sa zo seba robit hlupanu len preto, aby si nejakeho muza dostala! dostanes sa zase len do zacarovaneho kruhu kde sice nejakeho chlapa ziskas, ale co to bude za partner? nejaky debil co hlada hlupanu aby sa nad nu mohol vyvysovat? ver tomu, ze existuju aj inteligentni chlapi co chcu inteligentne zeny a s nejakou hlupou si ani nezacnu! ak sa budes na taku hrat, to najlepsie si odplasis a pritiahnes len odpad! nehladaj hociakeho chlapa za kazdu cenu, to, ze ta traja nechceli vobec nemusi nic znamenat, nemusis byt skareda, malo sexi, vadna... nemusi byt na tebe ziadna chyba, proste ziaden clovek na svete sa nepaci kazdemu, tak to je a tak to ber. A ak ta nechceli len preto, ze si inteligencne nad nimi, tak si povedz: vdakabohu ze som takych hlupakov odplasila! Predsa sa teraz nebudes hrat na mrkaciu barbinu co sa vie len prihlupo smiat a hovorit: jezis ty si tak uzasny, nikto by to tak perfekntne nevedel! Mozno by to nejakym blbcom dvihlo ego, ale tak si ta nikto vazit nebude! Jedina rada znie: BUD SAMA SEBOU! Nesnaz sa mat vztah za kazdu cenu a s hocikym! Na to skutocne kvalitne si treba dlhsie pockat!

hopeless

dobre skusim.
co by teba ako muza viedlo k tomu, aby si dal zene ponuku na nezavazny vztah? robia toto muzi aj zenam, ktore im uplne vyhovuju? alebo len takym co maju z ich pohladu nejaku vadu (nevyhovuju po psych / fyz stranke)

hopeless

ako zvyraznit zenskost, vyzorom? mam dlhe vlasy do polovice chrbta, nosim vysoke topanky, sukne, saty, malujem sa...ale zase to nechcem prehanat napriklad vystrihmi, kedze to vacsinou skonci ponukou na nezavazny vztah...uz som sa zamotala

3nttt

neboj sa :) neporadim ti ani ako to zmenit ale ja som mala to stastie ze si ma nakoniec nasiel normalny :) bohvie s akym trulom by som teraz skoncila.