nechce vztah

Príspevok v téme: nechce vztah
hopeless

otvorte mi oci, lebo asi nieco robim opakovane zle. par z mojich pokusov o vztah skoncilo tym, ze chlap sa vyjadril, ze sa na vztah neciti. samozrejme, vztah v duchu hesla kamarat taky rad by to problem nebol. v com robim chybu? uz sa mi to stalo asi 3x. nie som si vedoma, ze by som vysielala take signaly, ktore by k tomu viedli. neodsudzujem ani take vztahy, nech si kazdy robi co chce. nikdy by som do toho vsak nesla a myslim si, ze je fer ak sa druha strana vyjadri co najskor, ze mu ide iba o to. co si o tom myslite?

doubledog

ja som muz
tam ide o to, ze inteligentna zena neposobi dostatocne zensky. to muzom samozrejme nevyhovuje, kedze pre vztah hladaju zenu, a nie partnera na intelektualne diskusie.

hopeless

preco je to nevyhoda? citi sa muz menejcenne, resp. ma potrebu stale si nieco dokazovat? (prepac za otazku, ty si muz alebo zena? nechodievam na toto forum, tak neviem)

doubledog

no predsa ako presne sa spravas, ked si nieco zacinas s muzom.
ale netvrdim, ze to mas spravit tu, cez pismena sa vela veci neda preniest.

hopeless

ano ale mozno rozdrobit tu otazku / problem na mensie casti (to by si musela popisat viac veci, nejaku pricinu to urcite ma)..co mam viac popisat?