nechce vztah

Príspevok v téme: nechce vztah
hopeless

otvorte mi oci, lebo asi nieco robim opakovane zle. par z mojich pokusov o vztah skoncilo tym, ze chlap sa vyjadril, ze sa na vztah neciti. samozrejme, vztah v duchu hesla kamarat taky rad by to problem nebol. v com robim chybu? uz sa mi to stalo asi 3x. nie som si vedoma, ze by som vysielala take signaly, ktore by k tomu viedli. neodsudzujem ani take vztahy, nech si kazdy robi co chce. nikdy by som do toho vsak nesla a myslim si, ze je fer ak sa druha strana vyjadri co najskor, ze mu ide iba o to. co si o tom myslite?

hopeless

@carie @doubledog
netlacim na pilu praveze vobec, neozyvam sa prva a ked mi chlap nezavola aj tyzden tak mi je to uplne jedno, mam co robit aj bez chlapa a ked bude chciet tak sa ozve aj sam. a ked sa po tyzdni ozve tak nemam voci nemu ziadne vycitky, pokracujeme tam kde sme skoncili. a po prvom rande by som si radsej ruku odsekla ako by som sa mala chlapovi ozvat prva. az doteraz som to neriesila ale tento posledny ma uz fakt dostal, nechapem to..

@poznam ano to sedi presne aj na mna

Carie

Vobec nemusis robit nieco zle. Ako najskor sa skus zamysliet, ci nejak sa nesnazis az moc o toho chlapa, ci mu vkuse nevyvolavas, nepises, to vie odradit. Ale ak nie, tak sa tym proste prestan zaoberat. Ja som mala tiez take obdobie, ked sa mi vobec nedarilo niekoho si najst, mali sme prve rande, pekne sme pokecali, vsetko vyzeralo byt fajn, mala som pocit, ze si rozumieme. Potom som cakala, ze sa ozve. Neozval. Tak som mu po nejakej dobe napisala, neodpovedal. A toto sa mi nestalo raz, ale viac krat. Doteraz netusim preco, ale skor to bola si myslim nahoda. Ze som proste v tom obdobi zrovna stretavala chlapov, ktorym som sa nepacila. Samozrejme, lahko sa povie, kasli na to, nezaoberaj sa tym. Ja som sa tym tiez zaoberala a rozmyslala som, v com som vadna. Ale proste som len bola nejaky cas sama a neskor som si vztah zas nasla.

ellyy

MOzno sa len privelmi snazis najst vztah, nechaj tomu volny priebeh, uzivaj si samotu a volnost, usporiadaj si myslienky a povedz si co presne chces, ake vlastnosti by mal mat tvoj buduci priatel a potom az hladaj

poznam

Ja mam podobny problem. Tiez ked spoznam chlapa, tak sa to vyvinie ako u teba, ze by akurat rad tak sex :( Tiez mam pocit, ze pritahujem take typy, ale nechapem PRECO ??? Mam uz po 30-tke, nemam ziadne silikonove prsia, ani nic ine umele na sebe, mam aj nejakch 5 kg navyse :D Proste sa vobec ako nejaka sexica necitim, aj ked nejaky kompliment sa sem tam najde. Mna tieto typy nepritahuju, tak som z toho jelen :D

hopeless

@KikaFH dakujem, super clanok, ale asi nie o mne, -násť uz nemam davno, mam 26, utriedene priority a venujem sa sama sebe celkom dost. ani sa nalepim na prveho chudaka, ktory si o mna bicykel oprie. radsej budem sama ako s niekym, kto mi nevyhovuje. ten posledny mi vyhovoval po vsetkych strankach a pritahoval ma, jeho signaly vyzerali ze chce vztah, predstavil ma kamaratom aj rodine, neskor z neho vsak vypadlo, ze sa na vztah neciti a nechce byt obmedzovany. pritom on bol iniciatorom takmer vsetkych stretnuti, a ja som ho v nicom neobmedzovala.

hopeless

sakra :( takze asi sa tocim stale dokolecka...je mozne, ze mali nejake spolocne vlastnosti. co ma podla teba na to vplyv? da sa to vobec zmenit?? :(( myslela som si, ze viem rozoznat, kedy to chlap mysli vazne a kedy nie, poslednu dobu ale uz stracam prehlad v signaloch. mozno uz to kazim aj sama, lebo podvedome cakam kedy s takym niecim chlap vyrukuje.