nechce vztah

Príspevok v téme: nechce vztah
hopeless

otvorte mi oci, lebo asi nieco robim opakovane zle. par z mojich pokusov o vztah skoncilo tym, ze chlap sa vyjadril, ze sa na vztah neciti. samozrejme, vztah v duchu hesla kamarat taky rad by to problem nebol. v com robim chybu? uz sa mi to stalo asi 3x. nie som si vedoma, ze by som vysielala take signaly, ktore by k tomu viedli. neodsudzujem ani take vztahy, nech si kazdy robi co chce. nikdy by som do toho vsak nesla a myslim si, ze je fer ak sa druha strana vyjadri co najskor, ze mu ide iba o to. co si o tom myslite?

3nttt

nemusi ta pritahovat konkretne taky typ.ale mozu ta pritahovat urcite vlastnosti ktore tieto typy maju.napr ja som mala stastie na kur..suknickarov. az teraz spiatocne si uvedomujem ze som si vlastne takych vyberala,resp. oni mna,ale ja som nepovedala ne. moja kamoska ma zase stastie na psychopatov (vsetkych druhov),ale ona by o NORMALNEHO chalana ani nezakopla.

hopeless

tak zrejme take typy pritahujem, ale otazka je preco? mna take typy nepritahuju, chcem normalny plnohodnotny vztah. nechavam tomu ale volny priebeh, urcite na chlapa nepozeram hned na prvom rande so psimi ocami, ze tuzim po dvoch detoch a domceku s predzahradkou. vacsinou ale pride studena sprcha s ponukou na nezavazny vztah, ktora ma doslova uraza. chlap mi tym dava najavo, ze si ma nevazi a som mu dobra iba na jednu prilezitost.