Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Erekcia

vargad

Nič si z toho nerob, teš sa z toho, že ti to funguje. Príde čas, keď by si chcel, aby ti to fungovalo, ale to nepôjde. V tvojom veku ma to tiež jedovalo, že idem po ulici, a naraz akcia! Teraz by som bol rád, keby sa mi to stávalo.

litre

takze to nemusi byt ani pri vzruseni, ale len tak? ani to nie je ziadny problem, moze sa stavat.
skor si vyber nejake vhodne kratase, ktore to ako tak na kupalisku zakryju. a ber to, ze je to normalne. a normalni ludia sa ti na rozkrok ani pozerat nebudu..vo vode to tiez nebude vidno a ked vyjdes z vody, nemas mat na sebe mokre plavky. tie maju ist dole a suche oblecenie alebo rucnik. takze chvil, ked by mohli uchylaci obkukavat vela nebude.
no a ked pojdu s tebou aj kamaratky, nic nezakryvaj. povedz, nejaku hovadinu. napr ze si s tym bol u urologa a vola sa to erekcia a je to uuplne normalne. a ze ci su nadrzane, ked s take vsimaju, alebo blbost, aby si sa tym sam netrapil.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Erekcia - Fórum - ZDRAVIE.sk