Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uzkost, napatie, panika cesta von ???

Príspevok v téme: uzkost, napatie, panika cesta von ???
tom

ahojte,
rad by som sa spytal ci sa tu najde niekto kto trpel ci uz na uzkosti, napatie alebo nejake fobie a podarilo sa mu to zvladnut tak, ze teraz sa nad tym len usmieva.
Ja trpim na uzkosti spojene s napatim uz asi 6rokov a raz lepsie a raz horsie, ale vzdy sa to prihlasi spat a vacsinou v tej najmenej vhodnej chvili. Uz mi to vazne prekaza, lebo stale sa natahovat sam so sebou ma nebavi.
A blbe je ze uz nemam ani napad co s tym. Niekedy mam pocit ze najlepsie by bolo s tym nebojovat, proste sa nad tym pousmiat a venovat sa svojmu, ale pri stiahnutom hrudniku a zaludku sa usmieva dost tazko :(
Velmi casto ma ale napada ci to vsetko nema nejaku fyzicku pricinu. Lebo nechapem ako mi moze prist blbo na veselom vylete s rodinou. Vsak to nedava ziaden zmysel a to ma prave vytaca. To, ze si to robi co chce. Ale presiel som 3x pravidelnu prehliadku, krve testy, stitnu zlazu, bol som na tej pekelnej hadici do zaludka a nic. proste vsetko ok.
Potom uz vazne nechapem, ako to je vsetko nastavene.
Budem rad za kazdu radu, pripadne vase postrehy ako vy bojujete s tymito svinstvami. Podla mna cely problem uzkosti, depresii, fobii a neviem coho, je v tom ze clovek si s tym nevie poradit, ze chape ze to neni on, ale nevie s tym nic spravit. akonahle by nasiel riesenie, okamzite by sa vyliecil, lebo by sa toho prestal bat. a to je asi to. ze clovek sa toho podvedome boji, lebo vie ake to je neprijemne a ono sa to vracia.
dik

amanda23

Regres popis o tom prosim viac, ja sa na regres chystam, ale bojim sa, beriem to ako posledne vychodisko, preco by si nesiel, co sa tam stalo? Ja som sa chystala p. Balintovi...

renata152

A to nevieš z čoho Ti ten pocit úzkosti vzniká? nejaký podnet by to mal vyvolať.
Napr. je mám ísť na vyšetrenie, ktorého sa bojím, ani nie vyšetrenia, ale výsledku sa bojím a som vystresovaná. Viem, že je to fóbia z choroby. Je to zrejme vyprovokované, že v mojom okolí veľa ľudí, ktorých som mala rada vážne ochorelo, alebo zomrelo. Rokmi sa to nabaľovalo a u mňa sa prejavila fóbia. /aspoň si to myslím, že je to fóbia/
A u mňa sa to prejaví zrýchlenou činnosťou srdca a triaškou v žalúdku.

regres

joj, na regrese som bola - dokonca u velmi znamej osoby, ktora je hodnotena ako spickova. no ale katastrofalne nasledky to malo. uz nikdy, nikdy, nikdy by som to neabsolvovala!

mama kami

Na paniku, uzkost a napatie sa neumiera.

Toto si uvedom a uvidis, ze ked ta to postretne niekedy zase, tak to postupne zvladnes bez namahy.

Skumaj svoje pocity pocas paniky, poddaj sa im a zistis,ze odozneju za 5 sekund.

Pozoruj svoje telo,ako dychas, ako ide srdce, ako hybes rukou, atd... uvedomuj si to a tes sa z toho.

amanda23

novynick to je super, ze to hned zabralo, ja som o tom uz citala, ale nenabrala som odvahu, zacala som brat uz aj lieky, lebo mi je uz dlhodobo dost zle a nedokazem uz normalne fungovat, ale zatial nie je lepsie. myslis, ze je to bezpecna metoda? nezmagori to cloveka s psych. problemami este viac? lebo nie vsetci su pripraveni zvladnut napr. nejake minule zivoty...

novynick

ahojte.bolo to v KE, trebalo mi 2 sedenia na navrat do minulosti, ale z toho druhe bolo uz viacmenej kvoli dacomu inemu. po prvom sedeni sa mi to zlepsilo, lenze ide o to kde ma clovek nejaky energeticky blok

v regresnej terapii ide o to, ze sa clovek v uvolnenom stave dostane do hladiny alfa (ziadna hypnoza), terapeut najde udalost ktora panicke zachvaty sposobila, clovek to energeticky uvolni a precisti a tym sa ten blok odstrani.

stavy boly take ze zachvaty paniky a pocit na odpadnutie v mhd, obchodoch, banke, na poste, v skole cez hodinu, a tak..nechcem o tom velmi pisat..ale napadlo ma ze mozno to niekomu pomoze...tak si vygooglite nieco o tom podrobnejsie, ak mate zaujem, na nete je kopec webstranok a kontaktov na regresnych terapeutov z roznych miest slovenska..vela stastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uzkost, napatie, panika cesta von ??? - Fórum - ZDRAVIE.sk