Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

DzanaFX

....práve v tomto období mi začínajú rodinný príslušníci robiť výčitky a naznačujú mi, aby som šla domov...:-/

DzanaFX

lost v pohode, oddychujem, síce pracovne, ale už keď prídem z roboty, tak len relax, prechádzky, venčenie...A celkom v pohode všetko :-)

lost

No gratulujem k tretej triede :P

ale "keď sa konečne normálne vyspím" a toto kedy planujes splnit? :P :D

ciz uz bol den, bol tyzden a za chvilku bude dalsi milnik, mesiac :)