Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

DzanaFX

No ahojte, idem sa pochváliť..:-P

Mama mi prestala volať denne, zjazdila som ju, volá ma domov na návštevu (ale nejdem, necítim sa na to), keď sa začne veľa vypytovať, tak jej poviem, že už musím končiť, aby nevyzvedala, ako napríklad včera zisťovala odkiaľ som vzala peniaze na jedlo, tak som jej povedala, hm už mi asi rozvrú cestoviny tak ahoj :-D...

Prvý týždeň môjho nového života bol v znamení nechápačiek, z toho ticha mi až preskakovalo, nemohla som sa ani učiť, ani nič, len som sedela a pozerala von z okna, nikto nekričal, nikto nebuzeroval, nikto nerozkazoval...Takto som sedela celý týždeň, na rad prišli depresie, v tom čase som plakala a bola smutná zo samoty, nemala som chuť nikoho vidieť, (nechýbala mi rodina, chýbala mi moja izba a niekto po mojom boku), z tohto stavu som sa dostala, keď som prišla na to, že k polovici mojich spolužiačiek sa viem dostať len za 5 minút... :-), výčitky ešte neprišli a ja si myslím, že už ani neprídu, pretože som si uvedomila, že je mi takto oveľa, oveľa lepšie, aj keď som chvíľu bola bez jedla, nevadí mi to :-)

Čo sa týka školy dámi a páni na Ekonomike - TUKE som sa prebojovala cez prenesené predmety (Matematiku 2 a Makroekonómiu (strašiaky 1. ročníka))...Ostali mi ešte dva predmety, ktoré, verím dám bez nejakých väčších problémov. Dokopy v tomto semestri som mala 9 predmetov, z toho dva prenášam, v jednom som zlyhala a druhý som nestihla kvôli 2 robotám...Takže official, som tretiačka :-)))

(Zdravie, ešte vždy nula bodov, ale verím, že aj to sa dá dokopy, keď sa konečne normálne vyspím, keďže toto všetko som riešila na úkor spánku, som totálne vyčerpaná, denne som nespala niekedy ani 5 hodín...:-) )

Ďakujem veľmi pekne všetkým, ktorí mi držia palce, nesmierne si to vážim a prajem do života všetko len to dobré ;-)

DzanaFX

papapapa číslo mám už 7 rokov rovnaké a veľmi pekné, a na paušál, nebudem ho meniť, radšej s abudem vyhovárať ale mama sa už neozvala asi 3tí deň...úspech :-))))

papapapa

podľa mňa si zmeň číslo, odstrihni sa úplne, máš dosť svojich problémov a to, ako ťa mama ťahá ku dnu, ti len škodí a sťažuje situáciu.

DzanaFX

Leela33 a jankaaaaaaa ja pošlem sms, že učím sa, nemôžem a takto to budem opakovať a raz do týždňa dvihnem....asi tak, nie? a Leela33 v pohode, len som vysvetlila :-)

Leela333

Ach tak :-( Nepoznám celý príbeh, hodnotila som to len z toho, čo si napísala. Nemyslela som to zle.
Fakt asi bude pre teba lepšie nedvíhať ten telefón. Aspoň nie zakaždým. Budeš sa len zbytočne nervovať.

DzanaFX

jankaaaaaaaa nemám to srdce jej nedvihnúť, už som ju 3x upozornila, či mi bude vkuse volať, že nemám čas...tak mi povedala, že hej...no tak ja neviem...

jankaaaaaa

zacni uplne novy zivot, odosobni sa od rodiny, nedvihaj mame, iba tak raz za dva tyzndne, nemysli na nich.. ju to po case prestane bavit