Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odchod z domu - oznam rodine

Príspevok v téme: Odchod z domu - oznam rodine
DzanaFX

Ahojte, o dva dni by som sa mala odsťahovať konečne z domu (vôbec tu nie je iné východisko, s rodinou nevychádzam)...Popíšem to bližšie. Rodina mi veľmi ubližovala, už som to tu raz písala www.zdravie.sk

a tiež aj tu

www.zdravie.sk

No a vlastne...Moja rodina to ani len netuší, ja utekám z domu...Najprv som im to nechcela povedať vôbec, ale teraz vlastne rozmýšľam, že by to nebolo asi fér, tak im to chcem oznámiť tesne pred odchodom, lenže asi začnú so mnou robiť cirkus a nadávať mi a obrátia ma za tú, čo sa vykašľala na rodinu...Neviem či sa im ironicky poďakovať za to utrpenie, čo spôsobili a vytknúť im všetko, prečo ma vyštvali z domu, alebo len bezdôvodne ohlásiť, že idem preč, žiť nový život, alebo čo im vlastne povedať?? Lebo oni ma úplne odvrhnú a tým, že ja opustím tento dom, spôsobím, že už nebudem mať žiadny domov :-) hmmm?

DzanaFX

lost napriek všetkému svoju rodinu rešpektujem takú, aká je...a nevyberám, ani to neriešim, preto som zdrhla...

DzanaFX

samozrejme nechcem vykresliť svoju mamu ako bezcitnú...ale koná veľmi skratovo, ikeď možno niekedy nechce...rešpektujem to, ale...

DzanaFX

Leela33 sklamem Ťa ale poznám svoju mamu..Keď mi vybrali nosné mandle a zobudila som sa po narkóze všade boli návštevy..Iba moja mama mi volala opitá...:-) a neprišla...Keď prídeš domov splakaná od lek. že Ti nefungujú vaječníky a Tvoja mama je opitá a nejaví záujem...a keď prídeš že aj pečeňové máš zlé a Ti povie, že tak čo už...Tak ja neviem či je to záujem o mňa..Ale keď do Teba pindá, čo máš robiť, kedy sa učiť, kedy ísť spať, ako nakladať s peniazmi ...ja neviem a pritom všetko, čo by mala brať vážne, povie že ju to netrápi...že ju už nič netrápi...a to že mi chce vlastná mama požičať, keď nemám na jedlo, tak toto je "nezištná pravá materská pomoc"...

jankaaaaaaaa nemám náladu už zatĺkať a mám nervy na krajíčku, ide to samo :-/

jankaaaaaaaa

ja ta obdivujem, ze vies byt taka otvorena k rodicom a povedat im to na rovinu. jja som to nikdy nevedela a doteraz neviem

Leela333

Neviem, ale podľa mňa tvojej mame fakt chýbaš a nejde jej len o peniaze. Je to predsa len stále tvoja mama... A možno ti naozaj chcela pomôcť a nechce to naspäť. Možno si k nej mohla byť trochu milšia... Chápem, že ti určite ublížila za tie roky, ale... No, aby si to jedného dňa neoľutovala :-/

DzanaFX

.....no mama mi ešte vždy vyvoláva, ale už ma začína ozaj hnevať...Dnes zo mňa zase ako vždy ťahala, že ako s peniazmi...A ja že už nemám vôbec ani na jedlo, lebo som všetko dala na byt a depozit...No tak ako jej odpoveď: Tak, Ti môžem požičať....??? A ja že ja už mám dlhov dosť, že nechcem od nej nič, aby mi potom vykrikovala...Tak bola ticho...A po chvíľke, tak Ti možno môžem dať...A ja že vieš čo nechaj si, nepotrebujem už Vašu pomoc, aby si mi ďalších 10rokov vykrikovala, ako si mi pomohla, keď som sa odsťahovala...Že radšej budem hladovať a nech už sa nestará, či umriem od hladu...Týmto ukončila rozhovor, že už ide pozerať TV...A toto sa opakuje a vždy to dôjde k tomu, že mi rozkazuje, či sa mám učiť, alebo mám spať, alebo čo budem robiť a pod. Už mi lezie isto na nervy... :-/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Odchod z domu - oznam rodine - Fórum - ZDRAVIE.sk