FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Mozem otehotniet hned po menstruacii?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Mozem otehotniet hned po menstruacii?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Rodičovstvo
    lilianna2331.05.12 10:08??.??.169.131

Ahojte, potrebovala by som poradit. S priatelom sme mali nechraneny styk 2 dni a 7 dni po skonceni menstruacie. To by mali byt neplodne dni, nie? poresiel tyzden a ja sa citim nejak "divne" vzdy vecer ma pobolieva v podbrusku ako pred menstruaciou ale tu mam dostat az skoro za 2 tyzdne tak neviem...mozem byt tehotna? test mi vysiel negativny ale zevraj testy pravidvo vacsinou ukazu az ked meska menzes..Dakujem.

• meriga27.03.14 16:14??.??.249.186

dobry den 13 rokov som nebola u svojho gynekolka a ked som volala do ordanacie tak bol hovor ukonceny a teraz neviem ci vobec ma ordinaciu a potrbujem gynekolgicke vyseternie zoberieme druhy gynekolog dakujem za odpoved

• silver02.12.13 12:04??.??.246.57

Dobry den. chcela som sa spytat ak som mala sex jeden den po menstruacii ale s kondomom a ten je cely ani nepraskol tak to snad neni moznost aby som bola tehotna, nie? dakujem.

• sadfsad28.05.13 18:57??.??.59.168

Manzelka ma pravidelny cyklus 28 dni. My pouzivame cyclotest a ten jej ukazuje, ze od 7 dna od zaciatku menstruacie az po 15 den su plodne dni - je tam zaratane aj to, ze spermie preziju v tele zeny niekolko dni. Takze my v tomto case pouzivame ochranu a inak sa riadime tym co ten minipocitac vyrata podla jej ranajsej teploty. Zatial sa nepomylil :)

• oxana28.05.13 18:41??.??.250.149

Tak kedy su tie plodné dni ,prem nemz.... Alebo po?

• Monca- Nonka19.05.13 10:31??.??.102.190

Dobry den, Je mozne ze by som otehotnela ak som brala tabletky Lindynette 30 len 3 dni po menstruacii a na stvrty den sme malis priatelom nechraneny pohlavny styk?

• silvia9999910.02.13 15:00??.??.108.93

...ja som otehotnela 2 dni po menzese...takže je to možné....je nezmysel že ovulácia je na 14 - ty deň..u každej ženy je to iné...kamarátka otehotnela po nechránenom sexe počas menštruácie..

• Agnes99922.01.13 18:20??.??.220.160

Passka: tak pravdepodobnost je mala, ale tak radsej si si mala pre istotu kupit tabletku po

• Passka22.01.13 17:25??.??.16.37

ahojte, ja som mala sex s priatelom hned den po menstruacii..ptiarel sa do mna neurobil ale roztrhal sa nam kondom a tak mam obavy. Skusala som si aj nahmatat maternicu a ta bola stiahnuta. Viem, ze pravdepodobnost je asi mala, ale aj tak mam obavy pretoze cyklus nemam pravidelny. Co si o tom myslite? Mozem byt pokojna?

• odpovedam25.11.12 12:21??.??.186.101

Najskor 10 dni po pohlavnom styku si sprav test, skor to vyznam nema. No potom ho este v odstupe niekolkych dni neikolko krat zopakuj, aby si si bola ista.

• Tindžiss25.11.12 10:32??.??.95.92

Ahojte kočky, mám nepravidelný cyklus, a kedže taktiež neverím na ovulačné kalkulačky dám na radu žien, lebo viete ako vidím viac ako internet...S priateľom som mala dva dni po menštruácíí pohlavný styk...nechranený...a dostala som plný náklad :D chcem sa spýtať kedy si mám urobiť test, leboo asi umriem od stresu :D a je také niečo možné???

• rusmar09.11.12 17:13??.??.37.203

Tiez hovorim - ano da sa. Ja som neplanovane otehotnela 2 dni po menstruacii - nechraneny sex. Nelutujem, moj syn je to najlepsie co sa mi mohlo prihodit no samozrejme musim spomenut aj dceru, ale ta sa narodilo planovane.

• Iba Katka09.11.12 13:56??.??.37.34

Už som čítala aj o ženách, ktoré otehotneli počas menštruácie, takže... domysli si svoje

• leila09.11.12 13:51??.??.1.83

ahojte, mam zvycajne 25-dnovy menstruacny cylus, menstruaciu mam 4 dni a na 7 den sme mali nechraneny pohlavny styk, mozem byt tehotna?

• 11simonka501.06.12 00:03??.??.191.80

da sa otehotniet aj po menstuacii...som prikladom toho..mali sme s muzom nechraneny sex 2 dni po menzese a dnes mame krasnu dcerku...:) ale myslim si ze je to individualne..kamaratka mala tak isto ako ja sex a tehotna nie je ani nebola...:)

• Nela4131.05.12 14:51??.??.125.230

mar/ka to už vystihla dobre, len ešte dodám že pobolievanie v podbrušku neznačí hneď tehotenstvo, tento stav môžu byť práve plodné dni kedy sa môžeš cítiť inak ako inokedy (pobolievanie v podbrušku, citlivé prsia, chuť do jedla alebo naopak nechutenstvo a pod.) takže určite počkaj na mrchu a keď nepríde rob test

• mar/ka31.05.12 14:46??.??.202.225

ved to, ze su to velmi vseobecne informacie, ale ani keby som mala ucebnicovy 28dnovy cyklus, nespoliehala by som sa na to. Podstatne je kedy mas ovulaciu, nie menstruaciu. Otehotniet mozes, ak mas nechraneny styk 5 dni pred ovulaciou (spermie su schopne prezit v "plodnom" hliene aj 5 dni, myslim ze je to extremny cas ale naco riskovat)a tri dni po ovulacii (tu ide o zivotnost vajicka) Ak mas velmi kratky cyklus napr25 dni. , ovulaciu mozes mat uz i v 10 dni cyklu aj skor a teda ked nejakych 5 dni pred tym / teda to moze vyjst este v dni ked mas menstruaciu/ mas nechraney styk, spermie potvorky si na tu ovulaciu mozu pockat. Cize nikto neotehotnie pocas neplodnych dni, len si to blbo vyhodnotil podla nejakych vseobecnych vypoctov. Krize Ta mozu boliet i kvoli oddialenej menstruacii. nemusi to byt tehotenstvo. Ja som sa minule z takych priznakov vytesovala, ze som, negativnym testom som neverila, ved mam predsa priznaky.. a nakoniec mrcha aj tak dosla.. teraz neviem ci som ta potesila, sklamala alebo vystrasila..

• lilianna2331.05.12 11:59??.??.169.131

mar/ka

ja som niekde citala ze tyzden pred a po su neplodne dni...ale ked som teraz na internete citala fora tak vela zien ma prave z tychto "neplodnych dni" doma babatko.Moze byt bolenie podbruska..take niekedy az pichanie, smerom ku krizom skorym priznakom tehotenstva?

a dakujem za reakciu

• mar/ka31.05.12 11:47??.??.202.225

plodne neplodne dni sa NEDAJU VYPOCITAT" Nikto Ti neodpovie na Tvoju otazku relevantne. Neuvadzas aky dlhy mas cyklus,kolko dni trva menstruacia, ci je cyklus pravidelny.. ci si nebola chora.. atd.. Tie uzasne plodne kalkulacky by som zakazala.. len zavadzaju. Kazda zena je v tom jedinecna. Nie sme stoje. Plodne dni si mozes odsledovat na zaklade symptomov (teplota, hlien..) a to minimalne 6 mesacnom sledovani a zaznamoch mozes predpokladat kedy mas neplodne a kedy plodne dni.. a najhorsie je kede ta sestricka na gynekologii bude presviedcat o tom ze podla vypoctov uz davno prenasas (pretoze ona sa naucila ze oplodnenie moze nastat len a len v 14 den cyklu) a vobec nebere do uvahy ze mas dlhokanske cykly a odsledovane, ze ovulaciu zvyknes mat az okolo 22 dna..osobna zla skusenost ..pomoc. Nuz ale ani "mudre kalkulacky" Ti nepovedia, ze 7 dni po menstruacii mas neplodny den.. to mas odkial?

• nefinka31.05.12 10:55??.??.158.240

z krvi ti to lekár môže zistiť skôr ako test

• lilianna2331.05.12 10:34??.??.169.131

dakujem za rady baby....a neviete nahodou ci to doktor moze z krvy zistit skor alebo aj s nastevou u lekara na zistenie tehotenstva sa musi cakat do meskajucej menstruacie?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch