Mozem otehotniet hned po menstruacii?

Príspevok v téme: Mozem otehotniet hned po menstruacii?
lilianna23

Ahojte, potrebovala by som poradit. S priatelom sme mali nechraneny styk 2 dni a 7 dni po skonceni menstruacie. To by mali byt neplodne dni, nie? poresiel tyzden a ja sa citim nejak "divne" vzdy vecer ma pobolieva v podbrusku ako pred menstruaciou ale tu mam dostat az skoro za 2 tyzdne tak neviem...mozem byt tehotna? test mi vysiel negativny ale zevraj testy pravidvo vacsinou ukazu az ked meska menzes..Dakujem.

lilianna23

mar/ka

ja som niekde citala ze tyzden pred a po su neplodne dni...ale ked som teraz na internete citala fora tak vela zien ma prave z tychto "neplodnych dni" doma babatko.Moze byt bolenie podbruska..take niekedy az pichanie, smerom ku krizom skorym priznakom tehotenstva?

a dakujem za reakciu

mar/ka

plodne neplodne dni sa NEDAJU VYPOCITAT" Nikto Ti neodpovie na Tvoju otazku relevantne. Neuvadzas aky dlhy mas cyklus,kolko dni trva menstruacia, ci je cyklus pravidelny.. ci si nebola chora.. atd.. Tie uzasne plodne kalkulacky by som zakazala.. len zavadzaju. Kazda zena je v tom jedinecna. Nie sme stoje. Plodne dni si mozes odsledovat na zaklade symptomov (teplota, hlien..) a to minimalne 6 mesacnom sledovani a zaznamoch mozes predpokladat kedy mas neplodne a kedy plodne dni.. a najhorsie je kede ta sestricka na gynekologii bude presviedcat o tom ze podla vypoctov uz davno prenasas (pretoze ona sa naucila ze oplodnenie moze nastat len a len v 14 den cyklu) a vobec nebere do uvahy ze mas dlhokanske cykly a odsledovane, ze ovulaciu zvyknes mat az okolo 22 dna..osobna zla skusenost ..pomoc. Nuz ale ani "mudre kalkulacky" Ti nepovedia, ze 7 dni po menstruacii mas neplodny den.. to mas odkial?

lilianna23

dakujem za rady baby....a neviete nahodou ci to doktor moze z krvy zistit skor alebo aj s nastevou u lekara na zistenie tehotenstva sa musi cakat do meskajucej menstruacie?