Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podviedol ma

Príspevok v téme: Podviedol ma
miska15819

ahojte vsetci..neviem ci tu bola ta tema spominana ale chcem aby ste sa vyjadrili konkretne ku mojmu pripadu..priatel s ktorym som tri roky ma podviedol v opilosti s jednou zenou..poznam ju ani nieje pekna a je navyse dost obezna..priznal sa ze mi vraj preto lebo nechce so mnou zit v klamstve a chce mat so mnou uprimny vztah ze ma miluje a chce byt so mnou a bolo to len raz a vlastne ani nevie ako sa to stalo ze vraj ona vyvinula iniciativu a on bol velmi opity..napriek tomu som zmätena neviem co mam robit ci byt s nim alebo nie..srdce mi kaze odpustit ale hrdost mi to nechce dovolit..fakt neviem ako si poradit..prejavil nad tym aj lutost vraj ho to trapi dokonca viac ako mna..bojim sa ze uz mu nebudem verit..prosim vyjadrite sa mi k tomu..potrebujem pocut nestranny nazor na vec..dakujem vam vsetkym

truman

musis ty vediet ci to dokazes prekusnut, mozno sa to casom rozpadne a mozno to bude v pohode, kazdopadne skor si myslim ze neverou sa to proste zmeni, dovera je nalomena a uz to nie je ono

pan d.

Ono to je tak, ze chlapi su niekedy velmi zufali. Kamos chodil za jednou len vtedy, ked mal v sebe minimalne liter vina.

Lulita

lili - to je pocta ak s tebou vemeno nesuhlasi

pan d. - cize nevera s tlustou nie je nevera, alebo ta tucnota je polahcujuca okolnost :D s krasnou by to bolo este horsie, ci jak? :D

mellisa

Lulita- :DDD ja viem, ale keď zuzka ani Vemeno so mnou nesúhlasia a zato by ma ukrižovali, čo navrhujem ja :D

fero11111

no ako bojuje je ak hlupa a naivna ze mu da hocikedy napriek tomu ze fikol inu a kor sa nanho musi aj v robote pozerat :D salena ja bula :D on vie ze ju ma omotanu kvalitne a ona sa len trapit bude

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podviedol ma - Fórum - ZDRAVIE.sk