Podviedol ma

Príspevok v téme: Podviedol ma
miska15819

ahojte vsetci..neviem ci tu bola ta tema spominana ale chcem aby ste sa vyjadrili konkretne ku mojmu pripadu..priatel s ktorym som tri roky ma podviedol v opilosti s jednou zenou..poznam ju ani nieje pekna a je navyse dost obezna..priznal sa ze mi vraj preto lebo nechce so mnou zit v klamstve a chce mat so mnou uprimny vztah ze ma miluje a chce byt so mnou a bolo to len raz a vlastne ani nevie ako sa to stalo ze vraj ona vyvinula iniciativu a on bol velmi opity..napriek tomu som zmätena neviem co mam robit ci byt s nim alebo nie..srdce mi kaze odpustit ale hrdost mi to nechce dovolit..fakt neviem ako si poradit..prejavil nad tym aj lutost vraj ho to trapi dokonca viac ako mna..bojim sa ze uz mu nebudem verit..prosim vyjadrite sa mi k tomu..potrebujem pocut nestranny nazor na vec..dakujem vam vsetkym

mellisa

Ja totiž neveru neviem odpustiť, ja by som takého chlapa najradšej škrtila a škrtila a tak volala záchranku :D
Dobre ak nie ho podviesť v štýle oko za oko, zub za zub, tak potom by to musel odčiniť inak.....financovať nákupy, dobrú dovolenku atď.

pan d.

Ja pisem k tej teme. On ju podviedol v stave opilosti a este k tomu s tlstou /to sa teda nerata dvojnasobne/ a ona by ho podviedla vedome s plnym vedomim??? Da sa to porovnat.
Ked ho podvedies, tak to budes ty, ktora podpili ten pomyselny konar pod vami dvoma.

Lulita

hej citala som, co pisala, to je presne to, o com som pisala, cely zivot spackany, ludia si musia uvedomit, ze ked maju vztah na ktorom IM ZALEZI nebudu robit blbosti a ak nieco spravia musia si za to niest nasledky

zuzka382

mylis sa. je neporovnateľne, či niekto spravi niečo zle lebo nerozmyšla a ine, ak to uroi zámerne a škodoradostne.
Takéto oko za oko nikdy nikam nevedie, pozri do moslimskych krajin, ako sa nekonečne vraždia, on mi zabil syna, ja mu zabijem stryka, jeho rodina zase zabije dakoho ako pomstu a je to dodnes nekonečny začarovaný kruh vrážd, ked uz za chvíľu nikto nevvie, kto začal a bol na vine. ale vraždí sa dalej.
katiee mu spravi toto a on sa bude citit ešte horšie ako teraz, navyše presne kvoli tomu - že to spravila umyselne. tak ju podvedie znova... "skvelé" riešenie situácie, fakt jak v materskej školke.

pan d.

No, dajme tomu. Len taky mensi problem vidim v tom, ze ked ho podvedies, tak ty mu vypichnes obidve oci a vyrazis mu vsetky zuby. Pozn. k tomu oko za oko, zub za zub.