Podviedol ma

Príspevok v téme: Podviedol ma
miska15819

ahojte vsetci..neviem ci tu bola ta tema spominana ale chcem aby ste sa vyjadrili konkretne ku mojmu pripadu..priatel s ktorym som tri roky ma podviedol v opilosti s jednou zenou..poznam ju ani nieje pekna a je navyse dost obezna..priznal sa ze mi vraj preto lebo nechce so mnou zit v klamstve a chce mat so mnou uprimny vztah ze ma miluje a chce byt so mnou a bolo to len raz a vlastne ani nevie ako sa to stalo ze vraj ona vyvinula iniciativu a on bol velmi opity..napriek tomu som zmätena neviem co mam robit ci byt s nim alebo nie..srdce mi kaze odpustit ale hrdost mi to nechce dovolit..fakt neviem ako si poradit..prejavil nad tym aj lutost vraj ho to trapi dokonca viac ako mna..bojim sa ze uz mu nebudem verit..prosim vyjadrite sa mi k tomu..potrebujem pocut nestranny nazor na vec..dakujem vam vsetkym

Lulita

mellisa - nielen na teba, kazda, ktora nepreferuje neverneho chlapa je u nho zla :D
on je zrejme z toho klubu chudakov, co maju potrebu pchat vtaka inde, lebo nemaju asi ziadne svedomie a doma puťku, co to bude vecne odpustat

zuzka382

Každy ma pravo na odpustenie, najme ak je to jednorázovy omyl a také okolnosti ako píšeš katiee. Ale naozaj len raz.
Mellisa nič v zlom ale si ešte dieťa, taketo detinské pomsty, že oko za oko...

mellisa

Vemeno- ty máš aký problém so mnou, že utočíš na moje komenty už v zopár tém? Ja niesom žiadná frustrovaná stíhačka. Keby sa tvoja frajerka vyspala opitá s nejakým chlapom, tak by si to prijal s kľudom "angličana"? Pochybujem....

mellisa

Máš dve možnosti:
-vykašli sa naňho, tvrdí, že bol opitý a nevedel čo robí, ale to bude robiť vždy, keď sa opije, že skončí v posteli s nejakou buchtou?
-odpusť mu v štýle oko za oko, zub za zub, teda vyspi sa aj ty s nejakým fešákom, ktorý sa ti zapáči :D A budete si kvit :D

LILIII

no ja ti poradim len tolko ,nechaj ho nech si tu "uprimnost" prejavuje u tej obeznej ..... hrdost nepusti a ty sa urcite neponizuj a neveru neodpustaj !!