Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia a tabletka po

Príspevok v téme: Antikoncepcia a tabletka po
Kika0510

Dobrý deň,

mám podobný problém, čo sa týka antikoncepcie a tabletky po. V druhom týždni som dvakrát zabudla užiť antikoncepčnú tabletku, prvýkrát to bolo po 24 hodinách a druhýkrát som na to prišla ráno, čiže menej ako 12 hodin. Dva dni nato sme si ale s priatelom pri sexe nedali pozor a teraz sa obavam. Aka je moznost otehotnenia a ci mam radsej vziat tabletku po...velmi prosim o skoru odpoved, lebo na tabletku po uz mi ostava len den

Velmi pekne dakujem

majalala

Skúste si nabudúce prečítať oficiálne stránky, čo hovorí o tabletke po vo vztahu k hormonálnej antiko jej výrobca: Tabletka po sa užíva buď po nechránenom pohlavnom styku, alebo pri zlyhaní inej antikoncepčnej metódy, teda napr. keď sa zvlečie alebo praskne kondóm, keď zabudnete užiť hormonálnu antikoncepciu!!!!!
Ak od pohlavného styku uplynulo viac ako 72 hodín...

winki

Telo si udržuje určitú hladinu hormonou počas bratia antiky, preto si chránená aj poas pauzy 7 dňovej. Raz som bola u svojho gynekologa tiež s tým, že som zabudla zobrať tabletku a mala som styk. Keď som sa ho opytala na tabletku po tak na mňa neskutone zazrel a povedal, že to nepripadá do úvahy nakoľko beriem antiku.

To že ju zabudneš zobrať má účinok len na tvoj cyklus, teda začneš krvácať lebo telo si myslí, že nastala 7 dňová pauza.

odpovedam

antikoncepcna tabletka ma ucinok 36 hodin po jej zobrati. Podla mna sa nemas coho bat. Ale tiez nerozumiem, preco si nezavolala svojmu gynekologovi a neopytala sa jeho. Je to odbornik a odpoved by si mala hned. Na internete su vacsinou len bezni laici a mozu tu popisat aj hluposti...

mirinka7

ja by som na tvojom mieste asi kontaktovala lekárku,pretože internet ti nedá takú istotu ako ona sama,ale tú tabletku po by som si určite nedala

Nela41

Určite neber tabletku pri antikoncepcií preboha.. To ti doktorka nehovorila že sa to nesmie?
Telu by si dala obrovskú dávku hormónov a mohli by nastať problémy, cysty a iné veci. Skús trochu zagúgliť máš na fórach aj vyjadrenia lekárov k tomuto. Ak by si zobrala tabletku musíš okamžite vysadiť antiku

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia a tabletka po - Fórum - ZDRAVIE.sk