Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápia ma pupienky a začervenanie keď používam makeup!

Príspevok v téme: Trápia ma pupienky a začervenanie keď používam makeup!
kavovymaniak

Začalo sa to asi pred dvoma rokmi, neviem ako ani prečo...Vtedy som používala tekutý make up značky Shiseido. Na ľavom líci sa mi vytvorili drobné pupienky a začervenanie. Úplne som prestala používať make up. Občas sa toto začervenanie objaví, občas ustúpi, ale ja by som chcela zase používať make up, keď idem von... Teraz som na jednom fóre objavila BB krémy. Niečo som si o nich prečítala a vyzerajú zaujímavo. Našla som aj stránku, kde ich možno kúpiť – coolbeanz.sk, ale zaujímalo by ma, či má niekto s ňou skúsenosť? Alebo s týmito výrobkami? Alebo ak máte podobnú skúsenosť, aký make up by ste mi odporučili?

Carie

A ked uz chces za niekym zajst, tak za koznou lekarkou, kozmeticka ti testy nespravi. Ale aj to ma zmysel az na jesen, pretoze ti nieco nalepia na kozu na chrbat a to budes musiet nosit par dni, aby otestovali na co si alergicka. Mne to navrhovali, ale nakoniec som na tom nebola. Ale teraz mam dobru koznu, tak mozno pojdem u nej, predsa len, ked budem vediet coho sa vyvarovat bude sa mi lepsie kupovat kozmetika.

Carie

S tymi vyrobkami skusenosti nemam, ale tiez mam alergiu na kozmetiku. Nemozem pouzivat hocico, vacsinou si musim vyberat antialergicke kremy a kozmetiku. U mna plati, cim drahsi pripravok, tym vacsia pravdepodobnost ze nan budem mat alergiu. To neplati samozrejme o antialergickych, ktore su same o sebe dost drahe. Make up pouzivam Loreal, je celkom dobry a alergiu nan nemam.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trápia ma pupienky a začervenanie keď používam makeup! - Fórum - ZDRAVIE.sk