Jej Priateľ - Môj nepriateľ

Príspevok v téme: Jej Priateľ - Môj nepriateľ
Farmar Jano

Ahojte vsetci. Zaujima vas nazor a nejake vase riesenie ak by ste boli v mojej kozi.

Som s priatelkou 4 mesiace. Lubime sa navstevujeme vkuse. Obe rodiny nas poznaju a su spokojne. Sme obaja jz dlhsie po dlhych vztahoch, tak tam problem nevidim.
Ale...
V dobe ked sa moja priatelka rozhodla ze svoju nezadanost zmeni a bolo zjavne napr. na FB ze sa o nu a ona o mna zaujima, zacal sa o nu nadmierne zaujimat jej dobry kamarat. Poznaju sa uz dlho a vtedy jej aj on vyjadroval city.
Najprv sme mali problemy lebo ona mi to povedala ale bala sa zacat so mnou vztah aby mu neublizila. Casom sme sa spoznavali viac a nakoniec sme spolu. Lubime sa sme spokojny vo vsetkom aj ked obaja ziarlime ale nie chorobne. Je nam spolu dobre a mozno je to sialene ale riesime buducnost a aj podnikame pre to kroky, takze to nie su len take dristy do vetra medzi nami. Jednoducho sme si dobre sadli a chceme byt spolu.
Lenze ako vidi jej kamos ze sme stale spolu, tak o nu zacal bojovat. Ona ho neodbija lebo sa poznaju ale ja tie muzske tahy poznam, uz som tak o jednu priatelku prisiel.
Kamaratske reci a pisanie a pri tom zistuje aky by on mal vlastne byt aby sa jej pacil, pretoze mal zopar zlych vlastnosti a teraz sa meni na moj obraz. Dobre vyzera, ma kopec penazi, ale o to mojej priatelke nikdy neslo tak sa on meni asi akoze povahovo.
Ona mi netaji ze on ma o nu zaujem aj mi vzdy povie ze jej volal, ze potreboval nieco poradit a tak a on jej v mknulosti pomohol par krat tak ho nechce odbijat. Viem ze mi nehovori vsetko kedy jej pise a tak aby som nebol nervozny a nenadaval.
Ona mi vravi stale ze ma lubi a ze by berobila tie kroky ktore robi pre spolocne byvanie a tak ak by neratala byt so mnou.
Ale ja sa bojim. Bojim ze ju predrbe ako naj kamos moju exku. Do vtedy do nej hucal az bola nervozna a nevedela co a koho chce a nakoniec ju zlomil.
Zacinam byt ziarlivy lebo vidim ze on to nechape a aj napriek tomu ze vie ze sme spolu a budujeme buducnost a ze aj spolu spime tak vkuse prejavuje svoje city systematicky aj ked to robi takticky a nie vzdy.
Zacinam byt ziarlivy a obcas chodim na sluzobky a za kazdym si nahovaram hovadiny aj ked viem ze su to hluposti. Za kazdym ked vidim ze je na FB sa bojim ze jej on pise a ked sa stane to ze radsej mi nepovie ze jej napisal a ja to zisitim ako mjnule tak este viac ma to zneisti aj ked chapem dovod zamlcania.
Bojim sa a aj sa ma pytala ci ho ma vymazat ale povedal aom ze nie, lebo sa bojim ze budem na nu tlacit a zakazane ovocie chuti najlepsie.
Co by ste urobili vy?
Mam sa tvarit ze mi to je jedno, alebo ze ma to fakt serie, uz sme sa o tom rozpravali ale stale ma objime a povie ze ma miluje a ze ak by nechcela tak so mnou nie je a ze nerobika by tie veci co robi pre nas( nebudem specidikovat).

Napad navrh? Potrebujem sa ukludnit

Farmar Jano

Asi tak ako vravite. Aj dneska mi povedala ohladom toho zw jej pisal iny kamarat a bla bla, tak keby nechcela tak..
Len ja by som to aj bral niekedy sportovo ale bojim sa ze ak by som akceptoval to ze jej pisu tak by si slz toho ona nic nerobila a to ze jej pisu iny by tym oadom bola pohoda a nestvalo by ju to vobec tak ja neviem. Asi nejaky kompromis bude najlepsie.

winki

Carie má pravdu zbytočne si len privolávaš negatívnu energiu a problémy. Veď sám si napísal, že keď jej povedal, že ju lúbi tak povedala, že stratila kamaráta. Vyser sa na to takto mu len prilievaš vodu na mlyn.

Carie

Neries to ze on ju chce, ked ona ho evidentne nechce a chce teba. Ja ju chapem ze nechce kamosa co jej v minulosti pomohol proste len kopnut do zadku, proste caka kedy ho to prejde. Keby chcela jeho tak je s nim a nie s tebou. Trocha jej ver.

Farmar Jano

Tak mas pravdu. Ona mi aj povie ze jej nieco take hovoril alebo ze jej zavolal pre nieco a tak.. Takze to nemozem povedat. Ale neviem ako tomu debilovi vysvetlit ze... Asi jedine ze ak budem castejsie spoku tak si casom odvykne a pochopi ze je fakt so mnou..

Leela333

V prvom rade jej nerob naprieky "nech vie, aké to je". Je to hlúposť veď nie ste malé deti. V druhom rade...mám priateľa a bol tu jeden, ktorému som sa páčila, tak mi stále vypisoval, aj keď som mu hneď dala najavo, že nemám záujem. Keď si nedal pokoj, prestala som odpisovať. Je hlúposť žiadať to od nej, lebo máš pravdu, že zakázané ovocie chutí najlepšie. Mala by si to sama uvedomiť, že to nie je vhodné, keď má teba. A mimochodom, nemysli stále na to, lebo to bude ničiť teba a nakoniec tvoje podozrievanie zničí aj váš vzťah.

winki

Tým, že sa ti to už raz stalo nerobíš z komára somára? Nemôžeš si prenášať problémy z predchádzajúceho vzťahu do súčasného. Súčasná partnerka je iná ako tá byvalá a určite aj táto situácia je iná ako to bolo vtedy. Pouč sa na vlastných chybách ako si napísal on využil vaše nezhody, tak ich teraz nevytváraj. Ešte raz jej povedz že ti to vadí ak to bude možné aby s ním prerušila kontakt alebo sa obmedzila len na zdvorilostnú komunikáciu.

Farmar Jano

Este dodam ze mam 27, ona 25.
A ze je asi x krat ziarlivejsia na net a na to ze si pisem s nejakym dievcatom ako ja :-) Stale mi povie ze ma mimuje a nechce prist o mna a potom sme na sebe ako mlaky na chodniku.
Niekedy jej robim naschval ze sa prihlasim ale si piisem s nejakou kamoskou aby vedela ake to je...
Ale tak nemienim to prehanat aby to nebrala tak ze ked ja tak aj ona.... Asi mi sibe z toho zase :-D