Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Antikoncepcia Dienorette

sima122333

Ahojte! ... Mám jednu otázku. Idem prvýkrat nasadiť Dienorette a pilulky začínaju od dňa pondelok a postupuju po dnoch... Ale prvu tabletku si mam dat 2-3 den kramov. A čo ked mi ten 2-3 den kramov výjde dajme tomu na stvrtok? ... aku si mam dať prvu tabletku?... Normalne mam ist od pondelku alebo začaž až štvrtkom? .. ďakujem za skore odpovede

snehuliatko

ja ju beriem skoro rok a teraz mám dôvod na vysadenie kedže sme sa s priateľom rozišli, ja osm s nou nemala absolutne žiadny problém práve naopak bola osm veľmi spokojná, upravila sa mi pleť, pomohla mi schudnúť, nemávam menštruačné bolesti.. eraz musím dobrať začatý blister a už ďalej nebrať..ale veľmi sa bojím toho, že znova priberiem a zhorší sa mi pleť :( schudla som vdaka nej dve kilá,dalších 5 som schudla svojou volou.. myslíte že sa môže stať že to znova naberiem? veľmi sa toho bojím :/

lala555

ja som teraz dobrala už 3. mesiac ale nemam s nej dobry pocit. zo začiatku mi z nej bolo zle, to prešlo, no teraz mam take stavy, že pred menštruaciou sa neskutočne prejedam a som strašne precitlivena, a to sa mi nikdy nestavalo. predtym som brala qlairu, ale musela som prejsť na inu HAK lebo táto mi finančne nevychádzala :/ teraz si idem dať na leto pauzu, a potom si pojdem dat predpísať asi inu...

jankaaaaaaaaa

akne sa ti z hak ktoru beries tyzden urcite nezhorsuje. pozitivny vysledok na akne cakaj najskor po 5mesiacoch

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Antikoncepcia Dienorette - Fórum - ZDRAVIE.sk