Problem s penisom

Príspevok v téme: Problem s penisom
xxxxx123

mám 16 rokov a mam problem že moj penis nieje tak velký ako by som chcel... v normalnom stave má cca 5cm a ked sa postaví tak cca 10cm to nieje moc dobré preto by som potreboval poradiť niečo čo by to zmenilo viem že sa dá s tim niečo robiť no neviem čo... další problem je že mam zuženú predkožku čital som niečo otom no neviem čo mam robiť to je asi tak všetko v žiadnom pripade ale nechce chyrurgicke zakroky alebo niečo take a hambim sa to povedať rodičom a bliskim to neprichadza do uvahy čo mam robiť? pomožte mi :(

wreck

xxxxx123, obriezka je nieco ine. :)

zit s tym budes uplne normalne. najdes si devu, s ktorou sa zladite. vagina je najcitlivejsia pri vchode, rovnako tak ftak je najcitlivejsi na zaciatku. su zeny, ktore napriklad pod 17-18cm nejdu, ale to su zanedbatelne vynimky.

a chciet velkeho ftaka a poskodeny mozog je velka hlupost. sex sa neodohrava vo ftaku, ale v hlave. zdravy mozog je to najlepsie co si mozes zelat. esteze ta ospravedlnuje mladost. ;)

Maros75

xxxxx123- hladaj babu s malou ritkou....
Tej to bude akurat. Si v norme japoncov a kolko ich je ??
A ako tu odznelo.......da sa to aj inym sposobom urobit zenu stastnou.

xxxxx123

no tak radšej to zvečšovať nebudem možno v buducnosti sa najde niečo ved veda ide dopredu no nechcem byť robot :(
no na tu predkožku vyskušam ten krem a ak nepomože tak ten zakrok obriezka či ako sa to vola...
a čo mysliš 10cm mi nestačí na použitie? ak nie tak sa mi skazí celý život to som volil byť postihnutý na mozog ako toto :( snád to prežijem ved nieje to smrtelné no neviem ako budem žiť s tímto celý život

wreck

xxxxx123, aspon mas rozumne predstavy. :) nie, nic s dlzkou nevymyslis. existuju sice operativne zakroky, ale nie su bezrizikove a osobne by som radsej chcel funkcnych 10cm, nez nepouzitelnych alebo bolestivych 15. inymi slovami, nestoji to za to. mas este ruky, prsty, pery a jazyk. to vsetko sa da naucit krasne vyuzivat. :)

zuzena predkozka sa naprava jednoduchym chirurgickym zakrokom. obavam sa, ze menej invazivna moznost nie je.

xxxxx123

akože sa neda fakt nič s dlžkou :(
no predkožka čo som čital sa nema pretahovať na silu može nastať važne zranenie na trvalo niečo tak radšej nie a už som sa aj pokušal no nepodarilo sa to a bolelo to

xxxxx123

tak ja chcem len jedno aby tá predkožka bola normalna ako u každeho.
a dlžka keby sa zvečšil čoilen o 1cm tak budem oslavovať, no ideal by bol asi 15cm

xxxxx123

no ohladom tej predkozky som počul niečo o nejakom kreme DERMOVATe. a na zvečšenie penisu sú aj cviky a nastroje tak neviem či vobec to funguje