Nemám chuť s ním spávať, neviem čo mam robiť

Príspevok v téme: Nemám chuť s ním spávať, neviem čo mam robiť
slnce123

Dobrý deň, chcem sa vás opýtať na názor popr. požiadať o radu. Mám frajera tri roky. Všetko je v pohode občas hádky no ale mňa zrazu prešla chuť na sex s ním. trvá tu už asi pol roka :( probém je (poviem otvorene) že, nemám problém s orálnym sexom ten mu s radostou dám hoc kedy, ale vôbec nemám chuť s ním spávať. spávame spolu tak raz za dva táždne, strašne ma to štve, lebo viem že to neni dobré časom sa môže na mna velmi rýchlo vykašlať, lebo z takého vztahu vždy časom jeden vycúva. aj on sám povedal, že mu to vadí, že nemám chuť s ním spávať.. bola som aj za gynde no doktorka povedala iba že všetko je v srdiečku a hlave. užívam antiku aj som ju prestala uživať aj som zmenila antiku a nič.. je pravda, že ma partner pred rokom strasne sklamal ale milujem ho a on mna. chcem s nim budovať budúcnosť, ale to sa nedá ked mam takýto problem :( neviem si s tým rady :( a mám iniciatívu to zmenit ale neviem ako...

Hema

Poradte mi Pls,,,,, Zijem s manzelom us 3 roki a stale sme nemali pohlavni stik nemoze domna vniknut mozno je tim ze ket sa pokusa domna vnkiknut tak sa mi nohy same od seba napinaju,, bola som us aj u ginekologa mam us zasebov 2 zakroky a staleee nic pls poradte mi co mam robit us som velmy zufala

zewa

Ja sa so psychologickou rozprávam aj o intímnych veciach, podľa mňa treba ísť za psychológom. Ked sa tí sex páči a máš problém sa len k nemu "donútiť" tak to je o hlave. Hlavne to rieš, aby nevznikali ďalšie - vztahove problémy.

slnce123

zewa, je mozne ze som mu v podmevedomi este neodpustila :( ale neviem co s tym robit.. chcela som ist aj psychologicke ale nemala by som skor vyhladat sexuologa? a partner mi vonia, ked uz pride k styku je to fajn. to je na tom to zaujmave...a mam rada ked to je rychlovka nemam rada dlhy sex...neviem, nieco nie je v poriadku.. partnera milujem aj ked nie vzdy to je ruzove mame celkom dost hadok...50%50% hadky,a dobre obdobia..vie ze je to dost,ale zatial mi to vyhovuje aj jemu..obaja sme tvrdohlavi..... pred tym som chut na sex mala ale teraz veru uz nie..ale ako hovorim s oralnym sexom nemam problem ten mu hoc kedy dam tak neviem co sa deje :( ..

slnce123

zewa, je mozne ze som mu v podmevedomi este neodpustila :( ale neviem co s tym robit.. chcela som ist aj psychologicke ale nemala by som skor vyhladat sexuologa? a partner mi vonia, ked uz pride k styku je to fajn. to je na tom to zaujmave...a mam rada ked to je rychlovka nemam rada dlhy sex...neviem, nieco nie je v poriadku.. partnera milujem aj ked nie vzdy to je ruzove mame celkom dost hadok...50%50% hadky,a dobre obdobia..vie ze je to dost,ale zatial mi to vyhovuje aj jemu..obaja sme tvrdohlavi..... pred tym som chut na sex mala ale teraz veru uz nie..ale ako hovorim s oralnym sexom nemam problem ten mu hoc kedy dam tak neviem co sa deje :( ..

zewa

Ked to chces zmenit, chod k psychologicke. Nieco v podvedomi, co si neuvedomujes, ti v tom brani. Mozno si mu celkom neodpustila to sklamanie. A mozno ta ten vztah uz nenaplna tak, ako predtym. Nie ste spolu len zo zvyku? Chces s nim byt? Alebo si s nim len preto, ze ho lubis? Vztah nie je iba o laske. Ake su vase nazory na buducnost? Paci sa ti jeho plan? Zhoduje sa s tvojim? Alebo to moze byt aj nieco uplne ine, trebars nespokojnost s pracou, nedostatok sukromia. Dve otazky na zaver: Vonia ti priatel? A ked opomenieme to pociatocne nechcenie, ked uz dojde k styku, tak si hovoris, ze je to super? Teda je to fayn alebo ta ten sex ani vtedy nebavi? Ide o to, ci sa ti do toho nechce len v predstave, ale ked uz dojde k cinu, ci je to dobre alebo tiez sa citis ze naco si sa dala prehovorit?

winki

čerešna kedy prestanu brať dievčatá toto svinstvo? Ked tu bude niečo vdaka čomu sa ti zmierna ukrutne bolesti pri menzese ked tu bude niečo vdaka čomu dostanes menzes presne na hodinu :D ked tu bude niečo z čoho neotehotnieš.

winki

Opytam sa takto...bavilo ťa to s ním? mala si orgazmus? Nemáš chuť napríklad na sex na nezvyčajných miestach alebo ta láka sex na rýchlo a necakane a on ti to nevie poskytnut?

Maros75

Hormonálna antikoncepcia

Najnovšie majú dokonca pozitívny efekt aj na predmenštruačné príznaky, ako je hromadenie tekutín v tele. Je dokázané, že hormonálna antikoncepcia znižuje krvné straty počas menštruácie, je prevenciou rakoviny vaječníkov i maternice, prevenciou tvorby cýst vo vaječníkoch či prsníkoch, s jej pomocou sa dnes „lieči“ bolestivá menštruácia a podobne.

Čítajte viac: koktail.pravda.sk