Kolko casu travite so svojim partnerom?

Príspevok v téme: Kolko casu travite so svojim partnerom?
0vecka

to je u nas vecny problem ...

makam od rana do vecera potom idem do posilovne a vecer mam este tak hodku dve cas (ako kedy niekedy ani to nie)...

raz v tyzdni zajdem za svojou priatelkou a u nej prespim a vikendy sme cele spolu teda od piatku do nedele vecer... pricom by som rad jeden den travil sam alebo proste mal program nezavisli na nej...

tym myslim styl napr. ze v sobotu rano by som niekam siel a vratil sa v sobotu vecer pretoze tato situacia ma strasne vycerpava...

ako je to u vas ? zda sa vam to prehnane?

guide

No veď dobre, ale veď ty musíš brať ohľad aj na svoju polovičku. Keď jej to nevadí, nie je čo riešiť, ale keď jej to vadí, tak ti píšeme iba svoj pohľad na vec a ako by sme to riešili my. Ty sa staraj hlavne o to, ako to je u teba a nie u iných. Keď sa to tvojej priateľke takto nepáči, tak smola, ale nebude to u vás asi fungovať ako u tých, čo im obom stačí raz za týždeň sa stretnúť. Ty chceš robiť niečo individuálne, a ona je ako na tom? Myslím, že by si tu nepísal, ak by jej to bolo jedno. Alebo potom také riešenie, že možno jeden deň posilky vynechať cez týždeň, vtedy sa stretnúť s ňou večer a sobotu aby si mal pre seba, hmm? a podľa mňa neterorizuješ polovičku, len niekedy je tažšie asi vysvetliť niektoré veci takto

0vecka

2 guide mne nejde ani o to ze tu sobotu musim byt s nou ako o to ze by som chcel robit aj nieco individualne ?? v mojom okoli kedze makam v DE vidim vela parov aj manzelov ktori sa vidia 2 alebo aj menej krat do mesiaca a maju deti a vsetko klape... akoze toto su extremne pripady ale bezne vztahy funguju ked sa daja vidia len raz do tyzdna ... nechapem preco so mna robite pripad a tie reakcie aj ked ich je pomenej ktore mi davaju za pravdu akosi ignorujete a rypete len do mna stylomz e som nejaky zivel ktory terorizuje svoju polovicku...

guide

:D Veď to nikto netvrdí, len že sa nám to zdá divné. Vadí tvojej priateľke, že ste teraz toľko spolu, koľko ste? (som si nevšimla, či si to písal niekde) Lebo ak áno a ty ešte aj o ten jeden deň ju chceš ukrátiť, zas utrpí len ona, t. j. akoby si myslel len na seba, alebo máš len iné potreby ako ona.. Nikto nevraví, že s ňou máš byť 24 hodín denne, ale aj tak si to napísal, že tá sobota sa ti zdá nejaká dlhá s ňou. Viem že asi budem predbiehať, ale keby ste spolu žili, boli manželia, tam budeš musieť byť asi častejšie s ňou ako 2krát za týždeň, či sa nezblázniš z toho, alebo ona..?:D

0vecka

mna udivuje ako to strasne vidite len so svojho pohladu ... podla mna je dost parov ale neodvazim sa napisat percenta ktore takto ficia a maju aj deti .... :-P ... to ze ja som samostatny clovek ktory si poradi sam este neznamena ze som nejaky nemoralny zivel...

Maoam

mozno jeho priatelka Ovecku berie presne tak, ako on ju

nie kazdy vztah je ultra vazny a su aj baby, ktorym to takto vyhovuje

Excita

Moj nazor je, ze 0vecka svoju priatelku ma rad, ale laska za hrob to nebude. Ja so svojim priatelom uz byvam, on podnika a ja ak pracujem, tak jedine v zahranici, niekedy aj kazdy mesiac som 2-3 tyzdne vzdy v nejakej inej krajine...a moj milovany nema problem kupit letenku a prist za mnou kdekolvek...Chlapa, ktory by ku mne chodil obcas prespat a cez den by som mnou nevedel byt, by som poslala viete kam... :-) Ovecka tvoju priatelku obdivujem, ze je s tebou..

ajataka

A este jedna poznamka... nemohol by si obcas posilnovnu vymenit za priatelku? to by jej teda dobre padlo, ver mi :) Ale to by pre teba musela viac znamenat ako ta posilnovna a musela by ti chybat, ale kedze teba to asi nenapadlo, tak neviem, neviem... co je pre teba dolezitejsie. Partnerka je zivy clovek a neda sa odlozit do zasuvky. To ale neznamena, ze je nesvojpravna a nema vlastny program... ale tak ci tak, chybat by ti mala a nie ty uvazujes, ako sa jej cez vikend zbavit...

ajataka

Pridavam svoj nazor... Ja byt na miete tvojej priatelky, tak ti zakyvam a pockam si na takeho, ktory ma bude naozaj potrebovat a aj ked nebude pri mne fyzicky, lebo to vzdy nejde, vzdy budem v jeho srdci a bude vediet, ze stastny je, ked sme spolu. To jednoducho sa neda rozkazat, to bud je, alebo nie je. Mam skusenost so vztahom a to mnohorocnym a trvalym, ked muz len preto aby sme sa mohli stretnut pride za mnou rano na pol hodinu z domu (kedze este nie sme manzelia a nebyvame spolu), len aby sme sa spolu naranajkovali, odvezie ma do prace a cez den posiela smsky a vyznava mi lasku... Muz ked chce, tak si cas naaajde. Zena nechce byt pre muza dobrodruzstvom, ona chce prezivat dobrodruzstvo spolu s nim! Mozno aj tvoja priatelka sa s tebou v sobotu nudi, tak by si mal rychlo nieco vymysliet, aby vam spolu dni neboli dlhe... lebo to je velmi zleee

david_24

Ovečka tiež si nemyslím, že je to tá pravá, lebo by si sa jej nevedel tak rýchlo nabažiť. Že piatok Ti chýba a v sobotu s ňou už nechceš byť. Predtým, než som s tou mojou začal žiť, tak sme boli spolu nonstop. Vedeli sme sa hodiny a hodiny o čom rozprávať, sexovali sme, hrávali sa, behali sme spolu po meste,... Teraz sme tiež skoro stále spolu, raz týždenne si večer vybehnem s chalanmi pokecať, ale aj tak som s tou mojou stále. A nad čím sa veľmi čudujem, že mi po tých rokoch vôbec nelezie na nervy, ako to bolo u ostatných... Toto bude asi láska:-)))