Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

choroby po strese??

Príspevok v téme: choroby po strese??
zuzana1177

Ahojte, v poslednej dobe som mala dosť stresy, keďže som mala štátnice, teraz to všetko opadlo a mám pocit, že som namiesto toho začala riešiť samé choroby, pobolieva ma v ľavom boku, kolená ma začali bolieť a včera mi dokonca navrela na stehne taká podkožná hrča, dosť ma to bolí na dotyk. Neviem, či je to nejaká uzlina alebo s tým mám už radšej ísť k lekárovi. Ďakujem za radu.

zuzana1177

Ja prácu mám, ale veľmi stresujúcu, takže jeden stres za druhým. Asi by mi prospela riadna dovolenka, ktorú si bohužiaľ nemôžem dovoliť, keďže som ju mala pred štátnicami. Niektorí ľudia si myslia, že som pred štátnicami oddychovala. Ale budem dúfať, že sa to časom spraví, ak nie, navštívim lekára, ale to by som musela nájsť takého, čo ma nebude brať ako ďalšieho v poradí.

Larin

Ja som na tom podobne. Tiez som mala statnice minuly tyzden a uz dlhsiu dobu ma trapia urcite zdravotne problemy, ktore pripisujem stresu a vypatiu. A trva to aj po statniciach. Asi je to tym, ze sa uz dlhsie snazim najst pracu a stale nic. A z toho som trochu na nervy...

Moje problemy su ine sko tvoje, takze ti neviem poradit, co robit s tou podkoznou hrcou alebo bolestami v kolenach. Ak to spontanne v kratkej dobe nezmizne, asi by som na tvojom mieste isla k lekarovi, pretoze pricina moze byt aj ina ako stres a psychika.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

choroby po strese?? - Fórum - ZDRAVIE.sk